• Opis

zamieścił: _Skiba

data: 2016.06.18 10:47

kategoria: Sprzęt / _Skiba

rozdzielczość: 2592x1944

odsłon: 146

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: C= A2088XT rewizja 3 i 4
Hej, Skib

Działają ci obie karty? Ja spróbuję się z tobą spotkać, a jeśli się nie uda, to wyślę ci moją do sprawdzenia, bo rozpaczam, że mi nie działa. A wyobraź sobie, że w starym pomieszczeniu starej części domu znalazłem ładnie zapakowane dwie karty graficzne na ISA (nawet nie pamiętam, że to kiedyś zrobiłem, ale gdy je odnalazłem, to poczułem się, jakbym sobie zrobił niespodziankę cofając się w czasie i zostawiając je tam żebym je odnalazł dokładnie w momencie, w którym takich szukałem )

Trident TVGA 8900C:



CIRRUS LOGIC CL-GD5420-75QC-C:

[#2] Re: C= A2088XT rewizja 3 i 4

@Umpal, post #1

Witaj
Do nowszej wersji rev4 mam oryginalna stacje. Działa dobrze. Różnicy w sumie nie ma :)
Pozdrawiam

Co do kart graficznych to są to wersje 16 bitowe nie wiem jak będą działać na 8 bitowym emulatorze.

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 17:41:27 przez _Skiba
[#3] Re: C= A2088XT rewizja 3 i 4

@_Skiba, post #2

Och, to może być jakiś problem? Mam nadzieję, że ani sprzętowi ani programowi nie zrobi to różnicy. A jeśli nie zadziałają z 2088 (o ile go naprawię), to i tak chcę zdobyć przynajmniej 386 lub nawet 486 (co mi się marzy).

W której rewizji zmieniałeś kondensatory? (ja mam v3)
[#4] Re: C= A2088XT rewizja 3 i 4

@Umpal, post #3

W rewizji 3.
[#5] Re: C= A2088XT rewizja 3 i 4

@_Skiba, post #4

Czyli w tej samej, co moja. W przyszłym tygodniu, jakoś na początku, będę miał kondensatory. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem. Dam oczywiście znać. A swoją drogą, to i tak się rozejrzę za 386/486...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem