Komentowana treść: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
[#1] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
Spróbowałem odpalić Frontiera, coś tam ruszyło, wektory się pokwasiły i dałem sobie spokój. Pięknie wyglądają niektóre screenshoty (np. z programu Digital Sound Studio v1.0) pokazujące... requester z Software Failure.
[#2] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@MDW, post #1

Indianapolis 500 i Moonshine Racers się odpaliły, na razie tylko tyle sprawdziłem.
[#3] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
Photogenics prosi o serial number.
[#4] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
dlaczego do siagniecie w kazdej grze, jest tylko jeden dysk *.adf?
[#5] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@selur, post #4

Zostały udostępnione tylko pierwsze dyski programòw i jak wynika z twojego postu,gier.
[#6] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@simka113, post #5

...czyli oszustwo numer 1

oszustwo numer 2
10.000 gier a pokazuje 1352 gry


archive.org = OSZUSCI = ZLODZIEJE = nie polecam ok, racja
[#7] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
dajcie im. pare dni na ogarnięcie. z poprzednimi rzutami dosowych czy c64 bylo podobnie. a emulator wymaga mocy.
[#8] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@selur, post #6

Sam jesteś oszust i w dodatku Troll.
Tego kolegi nie polecam czytać nikomu ! ok, racja
Od pewnego czasu widzę że tylko narzekasz i szukasz non stop pstryczka .
Po prostu wkurzasz mnie z tymi komentarzami.
A teraz admin może mnie zbanować , najwyżej nie będę tu zaglądał przez jakiś czas.
Takie jest moje zdanie i basta
[#9] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@MDW, post #1

Frontier faktycznie kaszanka.Ja testowo pod Safari na Ipadzie odpalilem Project x i Nicky Boum.Bylem pewien,ze nic z tego a tu o dziwo obie gierki poszly na tablecie.Project x z grywalna aczkolwiek taka sobie predkoscia.Nicky za to juz naprawde przyzwoicie.Grac sie oczywiscie z ipada nie da
[#10] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@waldiamiga, post #2

Nawet Łonet puścił newsa na głównej, wrzucając fotę z Castle Wolfenstein odpalonego na jakimś 8bitowcu... albo pececie z CGA.
[#11] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@MDW, post #1

news już można zakopać jako nieaktualny.
[#12] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org

@snajper, post #11

BUAHAHAHHAHAHAhahahaha trampolina
[#13] Re: Ponad 1000 amigowych gier udostepnione w Archive.org
Sratatata.

Wśród tytułów znaleźć można gry zarówno komercyjne (udostępnione legalnie w innych miejscach w sieci)


(...)

Archiwum zostało usunięte. Jako powód autorzy podali konieczność skupienia się na dalszym rozwoju.


Pewnie przyszedł prawnik czyiś z giwerą i poprosił ich grzecznie aby "lepiej skupili się jeszcze na dalszym rozwoju"...

Tak to mi pachnie po tym opisie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem