Komentowana treść: Amigowisko #4 już za tydzień
[#31] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@Mariodj, post #28

Myślałem, że to może straszliwa wschodnia zemsta za to, że nie byłem na dwóch ostatnich edycjach AmiParty (ale za to miałem prodkę w konkursie muzycznym, żeby nie było).

Co do terminów - to faktycznie, robi się ciasno i trudno wstrzelić się w taki termin, żeby pasowało "i tym i owym". Ale myślę, że kilka lat temu pukalibyśmy się w czoło, gdyby ktoś nam powiedział, że czeka nas taka "klęska urodzaju".
[#32] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@recedent, post #31

Nawiazujac do karaoke na Amigowsku i jednego motywu muzycznego ktory sie tam pojawil:

CHAL?
Przyjedziecie na Amigowisko?
No prosze zrobcie to.
Tak dawno nie widzielismy Was
Uciekliscie gdzies czy co?
Gralismy w SWOSa razem a teraz nie
Dlaczego tak jest czy wiecie?
Przyjedzieice na Amigowisko.
Albo na inna ami impreze.

- Spadajcie MOSisci
- No to czesc

Przyjedziecie na Amigowisko,
Czy na piwo chcecie isc?
Czy dlugo jeszcze czekac mamy,
Bo do Amig zaczeniemy gadac tu jak nic.
Bo tak nam jakos ciezko wsrod tych scian
Tykania stacji dyskow zniesc
[cyk, cyk, cyk, cyk, cyk]

Oczywiscie tekst nalezy traktowac z przymruzeniem oka. ale tak jakos mi sie skojazylo


Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 21:52:22 przez Phibrizzo
[#33] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@Phibrizzo, post #32

heheheh na bogato ;)
[#34] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@Phibrizzo, post #32

@Phib: To jest pewna myśl, którą warto rozwinąć. Nad tekstem bym jeszcze popracował, ale forma - to jest to!

Jeszcze prośba do tych, którzy nas zaszczycili swoją obecnością - jeśli podobało się Wam w schronisku to śmiało wrzućcie jakiś komentarz na Google+. Dyrekcja będzie wdzięczna.

P.S. Co do kolejnego terminu - z moich źrodeł wynika, że do końca lutego (i pierwszy weekend marca) wszystko porezerwowane - pewnie głównie ze względu na ferie zimowe. To co, 11-12 marca?
[#35] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@recedent, post #34

Niestety. Oryginalna piosenka - o dziwo - jest bardzo smutna, dlatego nie zaaranzowalem trzeciej zwrotki.

Dla tych co nie maja dzieci lub nie kojaza:

link

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 13:42:27 przez Phibrizzo
[#36] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@Phibrizzo, post #35

Nie no, piosenkę znam na pamięć, moja najmłodsza miała swego czasu fazę na "Krainę lodu" i oglądała ją prawie codziennie. Teraz z kolei ma fazę na "Star Wars: Przebudzenie mocy" i śmiem twierdzić, że widziała film więcej razy niż michalmarek77
[#37] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@recedent, post #36

Wątpię :) Choć oczywiście doceniam fascynacje dzieci Star Wars.
[#38] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@recedent, post #27

Mój zestaw zdjęć z Amigowiska:
https://goo.gl/photos/Z794RQ9vxeSV8Y9n6

Dzięki dla wszystkich za miłą atmosferę :)
[#39] Re: Amigowisko #4 już za tydzień

@Rafael/ARMO, post #38

No to zapraszamy znów. :]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem