Komentowana treść: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!
[#1] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!
Zdarzało mi się wspierać projekty na bardzo wczesnym etapie rozwoju, ale po kilku doświadczeniach teraz akurat wolę zapłacić za coś co już zostało stworzone. Poczekam, jeśli wyjdzie coś dobrego i trafi w moje gusta to nie będę żałować pieniędzy.

Zdarza mi się nawet teraz patronować, ale tylko projektom, które regularnie dostarczają treść w spodziewanej jakości, treść która wpasowuje się w moje upodobania.
[#2] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!
O, jakaś okazja, by wreszcie założyć tam konto. Jak tylko znajdę jakąś robotę, to na pewno coś wam wrzucę.

PS: czemu PPA.PL tam jeszcze nie ma? pomysł

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 06:26:17 przez _arti
[#3] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@_arti, post #2

Pewnie dlatego, że pojawiliby się ludzie kierujący się mottem 'płacę - wymagam'. A przy PPA nie ma komu robić regularnie.
[#4] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@Sokok, post #3

Ja wspomagam, bo lubię ale fakt - niektórzy mogą tak do tego podchodzić...
[#5] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@_arti, post #4

Czekam ze wsparciem na Moon Patrol dla Amiga
[#6] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@sebbb, post #5

A może byś nam pomógł zrobić taki "Moon Patrol" dla amigi?
[#7] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@Koyot1222, post #6

Nie można tego przeportować jak Giana Sisters?
[#8] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@sebbb, post #7

Jeżeli port, to tylko z MAME.OK
[#9] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@sebbb, post #7

Amigowy "port" już jest, całkiem ładny, nazywa się Overlander.
Gdyby się brać ca coś "podobnego", trzeba by zbudować projekt od podstaw. Pomożesz?
[#10] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@Koyot1222, post #9

eh lepiej by bylo przysiac nad jakas bijatyka w stylu final fight, ale wpierw platformowka :> no i skonczyc bridge strike (dzis dodalem 3 jednostki)
[#11] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!
Dolar dorzucony.
Nie wspierać Twórców na Amigę, a potem dyskutować, że platforma zdycha...
[#12] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!
Wolalbym dorzucać troche jednorazowego grosza jak co miesiąc. Kojarzy mi sie to z opłatami rat które na sile trzeba płacic
[#13] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@kamionek84, post #12

nie wiem czemu, raty trzeba na sile placic a w patronie w kazdej chwili mozesz zrezygnowac :)
[#14] Re: Wesprzyj Project R3D w tworzeniu gier na Amigę!

@sid777, post #11

Dziekujemy :) mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony z dodatkowych tresci dla wtajemniczonych :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem