Komentowana treść: Prisma Megamix w sprzedaży
[#31] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Krashan, post #30

Czasami nie ma wlutowanych pinów - trzeba wlutować sobie samemu...
link
[#32] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@adi, post #29

[#33] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Dorian3d, post #32

Dziekuje wszystkim za wskazowki. W takim razie jeszcze raz przyjrze sie plycie swojej Amigi i zobacze na czym stoj (czy sa piny czy ew. trzeba bedzie je wlutowac).
[#34] Re: Prisma Megamix w sprzedaży
[#35] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@michalmarek77, post #34

No to super ją dopracowali... Może dlatego czekamy na wysyłkę...
[#36] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@michalmarek77, post #34

Jak na 030 to fajnie mu to chodzi i podczas odgrywania muzy można robić jeszcze coś innego.
[#37] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@michal_zukowski, post #8

Lol, clockport ma po prostu 8-bitową szynę danych, więc tylko transfer jest wolniejszy, nie ma to wpływu na rozmiar sampla, bo niby w jaki sposób.
[#38] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Krashan, post #3

Trochę biedniejszy brat vs1053 kosztuje gdzieś w granicach 20zł, ale zależy gdzie. Trzeba pamiętać, że ta karta nie ma wspomagania sprzętowego, chyba, że autor napisał całkiem nowy firmware do tego scalaczka, w przeciwnyn wypadku sterownik ahi musi po prostu generować wav w czasie rzeczywistym.
[#39] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@sanjyuubi, post #38

[#40] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #39

Nie wiem, o co dokładnie ci chodzi z tym linkiem, ale jeśli chodzi o miksowanie, to można tylko dołożyć jeden kanał mono do aktualnie odtwarzanego strumienia i na tym się kończy sprzętowe mieszanie, więc generalnie tylko są dwa kanały.
[#41] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Andrzej Drozd, post #36

Nie 030 a 060 50Mhz
[#42] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@sanjyuubi, post #40

No to mi nie chodzi o miksowanie tylko o podawanie PCM od razu do miksera-codeca zamiast wav do dekodera. AHI i tak nie ma sprzętowego miksowania. Na Delfinie DSP robi to player do modków chyba NotePlayer. A dodatkowy kanał mono myślałem, że jest tylko dla mikrofonu, więc na plus.
[#43] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@nostrum666, post #41

Tak czy inaczej, obudowa jest 030.
[#44] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Andrzej Drozd, post #43

Obudowa owszem ale mówił na filmie ze ma tam 060.
[#45] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@nostrum666, post #44

Tak, widać na filmie, że jest to karta A3640 z "przejściówką" na 060 ok, racja
[#46] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@nostrum666, post #44

W takim razie cofam słowo "fajnie" i na 030 chyba będą problemy.
[#47] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Andrzej Drozd, post #46

[#48] Re: Prisma Megamix w sprzedaży
Dziś rano dostaliśmy karty po 20 dniach oczekiwania!
Brawo Amigakit... zapakowane w małe pudełko karty, 2 kartki ksero niby instrukcja..
dyskietki już nie te co na filmie - przezroczyste czerwone tylko HD noname z zaklejonymi dziurkami :) Ja na razie sprawdzone w A2k na zorro i działa pięknie,
Risc właśnie napisał że w zorro na A4k też.

Teraz czekamy na soft... jakiś test wideo w różnych amigach i sposób podłączania się uda nagrać.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 21:59:20 przez Raybeez
[#49] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Krashan, post #30

Już jest i się testuje.
na starym amigaampie bo nowy mi nie działa.
[#50] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@Risc, post #49

Czekamy na dalsze informacje z frontu ok, racja
[#51] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #47

Ciekawa recenzja. Człowiek mówi, że kiepawo miksuje sygnał z pauli i zaleca podłączanie jednak dźwięku do osobnych wejść we wzmacniaczu. Napiszcie proszę czy to się potwierdza. Kartą zainteresowany jestem dość mocno ale jak mam przełączać co chwila wzmacniacz to pierdzielę taki interes:).
[#52] Re: Prisma Megamix w sprzedaży

@fazior, post #51

U mnie karta w Zorro2, na zewnątrz kabel chinch z wyjścia Amigi - jack stereo wpięty w kartę i do wzmacniacza z zestawu Creative DTT 2500 podpięty Prisma Megamix. Czy sam dźwięk z Pauli czy MP3 z AmigaAMP + Hippoplayer z modułem odpalonym - wszystko śmiga tak samo ładnie razem jak i osobno.
Muszę Tfardego zapytać czy ma chwilkę w tym tygodniu żeby wpaść z A600 z rozszerzeniem pamięci z clockportem i sam wlutować listwę clockportu do proteiny i zorbić jakieś testy. Muzyk to może rozpozna różnicę ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem