Komentowana treść: AmigaAMP 3.17
[#1] Re: AmigaAMP 3.17
Dziwny zbieg okoliczności, że wcześniej się nie dało zrobić wersji z mp4 dla AOS3, a gdy jest już dostępna Prisma Megamix to nagle nie ma problemu.
[#2] Re: AmigaAMP 3.17

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Warto wysłać kilka słów autorowi z tej okazji. Ogóle polecam ten styl życia OK

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 00:20:33 przez _arti
[#3] Re: AmigaAMP 3.17

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Oj tam zaraz zbieg okoliczności, A-Eon zadbał, żeby jego nowy sprzęt miał więcej nabywców. Pewnie Trevor kopsnął trochę siana autorowi .
[#4] Re: AmigaAMP 3.17
Czyżby OGG na 68k? czarodziej

Ale ten Vampire miesza ludziom w głowie.OK
[#5] Re: AmigaAMP 3.17

@Andrzej Drozd, post #4

A ma ktoś może amigaguide.library w wersji 44 lub wyższej ? bo mi się ten AmigaAMP nie uruchamia :)
[#6] Re: AmigaAMP 3.17

@Risc, post #5

Wysłałem Ci mailem amigaguide.library 44.4 i asl.library 45.4,
Ja jeszcze zainstalowałem MUI 5
[#7] Re: AmigaAMP 3.17

@Raybeez, post #6

Aby go odpalić potrzebowałem jeszcze w startup-sequence dopisać:

c:mcpramlibpatch
c:stackattack 32768

i odhaczyć w prefsach AmigaAMP -> Audio -> Keep AHI Unit Open
bo wywalało się ramlib na devs:AHI\paula.audio i filesave.audio

No i teraz działa. Jakość dźwięku i obciążenie systemu tragedia. Przy ruszaniu mychą się tnie, przy odtwarzaniu z HippoPlayera mogłem przegrać całą płytę MP3 podczas odtwarzania mp3 128 kBit.
[#8] Re: AmigaAMP 3.17

@Raybeez, post #7

czyli dziala jak po staremu
[#9] Re: AmigaAMP 3.17

@Mikrobi, post #8

Dokładnie, ewidentnie przygotowany pod tą kartę Prisma Megamix i pod nią domyślnie wszystko poustawiane.
Jak karta dojdzie to może zrobię jakiś test wideo w A2k w zorro, gołej 1200 i A500 z proteiną,
może Tfardy da się namówić to jeszcze jego A600 z rozszerzeniem i portem zegara.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2016 13:03:21 przez Raybeez
[#10] Re: AmigaAMP 3.17
Dodałem do mojego localePL spolszczenie dla amigaamp 3 i jego preferencji, zapraszam do testowania.

link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem