Komentowana treść: Simplemail 0.43
[#1] Re: Simplemail 0.43
System aktualizacji SimpleMaila jest niesamowity. Raz na rok z okazji grudniowych świąt. Rok temu sprawdzałem czy IMAP w końcu działa bezbłędnie. Działał tak koszmarnie, że właściwie można powiedzieć, że nie działał. W tym roku nie chce mi się sprawdzać, bo nie wierzę, że coś się na tym polu zmieniło.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2016 13:46:55 przez MDW
[#2] Re: Simplemail 0.43

@MDW, post #1

Dla mnie IMAP z gmail działa od conajmniej wersji 0.39.
W nowszych powyżej 0.41 wyskakuje jakiś błąd, który wiesza program.
Dlatego wciąż używam wersji 0.40.

EDYTA:
Jak na razie, ta wersja działa ok :)

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2016 18:29:05 przez Artur Jarosik
[#3] Re: Simplemail 0.43
Polskie tłumaczenie ma pewne braki i kilka literówek. Niedługo wypuszczę nową wersję mojego localepl w iso8859-2 zawierające także nowe locale dla najnowszego simplemaila 0.43.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2016 19:33:06 przez HanSolo
[#4] Re: Simplemail 0.43

@Artur Jarosik, post #2

Mi też niby działało ale była kupa różnych drobnych problemów z synchronizacją (mail niby został przeczytany na innym urządzeniu, a w SimpleMailu zawsze był nieprzeczytany), jakieś podwójne maile się pojawiały. Dramat, a nie IMAP.

Możliwe, że fani IMAP i MorphOSa wkrótce nie będą musieli patrzeć z nadzieję w SimpleMaila i YAMa, bo dostaną coś nowego. szeroki uśmiech
[#5] Re: Simplemail 0.43

@MDW, post #4

A co to będzie nowego :>?
[#6] Re: Simplemail 0.43

@Agrabowski, post #5

Na MorphZone jeden z polskich członków MOSTeamu wspomniał, że jest tworzony klient pocztowy dla MorphOSa. No i IMAP jest wysoko na liście rzeczy do zrobienia. OK Tylko nie jest jeszcze pewne czy aplikacja zostanie dołączona już do wersji 3.10 MorphOSa.

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 13:21:00 przez MDW
[#7] Re: Simplemail 0.43

@MDW, post #6

o 3.10 też cisza.... Czerwoni zarzucają że umieramy, stagnacja, brak nowości...szeroki uśmiech
[#8] Re: Simplemail 0.43

@Agrabowski, post #7

Ja w kościach czuję, że to jest cisza przed burzą. Wielką burzą po której najważniejsze problemy typu: drogi nowy sprzęt, koszmarne ograniczenie ilości pamięci do 1,5 GB, kulawy WebKit dla PowerPC nie będą już naszymi problemami. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 19:49:56 przez MDW
[#9] Re: Simplemail 0.43

@MDW, post #8

coś czuję że masz wiedzę z tajnego archiwum M
[#10] Re: Simplemail 0.43

@Agrabowski, post #9

No właśnie bałem się, że to tak zabrzmi. szeroki uśmiech Nie mam absolutnie jakiegokolwiek kontaktu z MOSTeamem ani jakichkolwiek przecieków. Wszystko co piszę to są tylko moje wymysły i przeczucia. Ja po prostu nie wierzę, że MorphOS mógłby się tak skończyć. Nie na tym etapie rozwoju! Za dużo przeszliśmy i zbyt wiele osiągniętu żeby to po prostu tak umarło. Wiem jak to jest rozwijać coś "po godzinach". Projekt idzie do przodu ale przeciąga się 10-krotnie, a czasem i 100-krotnie. Ale ważne, że idzie... Amiga przyzwyczaiła nas do czekania. Ja mam przed sobą jeszcze jakieś 40 lat życia więc prawie na pewno coś fajnego spod znaku niebieskiego motyla zobaczę i poużywam.

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 21:13:31 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem