Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: X-Men: Mind Games
[#1] Re: X-Men: Mind Games
Patrząc na screeny na stronie autora zgrabnie mu to wyszło OK w porównaniu z "oryginałem" dość paskudnym
[#2] Re: X-Men: Mind Games
Pograłem chwile wczoraj, przeszedłem pierwszego bossa i wyłączyłem.
Chyba się starzeje bo nic oprócz S.T.A.L.K.E.R-a mnie nie wkręca.
[#3] Re: X-Men: Mind Games

W odpowiedzi na #1

A tutaj jest sama rozgrywka z gry: https://www.youtube.com/watch?v=kf7V31vQAMA
[#4] Re: X-Men: Mind Games

W odpowiedzi na #3

Nawet ładnie- dzięki OK
[#5] Re: X-Men: Mind Games

W odpowiedzi na #3

Czy przeciwnicy (ci strzelający kulkami ninja) są tylko na jednym etapie?
[#6] Re: X-Men: Mind Games

W odpowiedzi na #5

Tak, nie zauważyłem ich w innych mapach gry.
[#7] Re: X-Men: Mind Games
Kurcze, gra na engine Glooma jest zabawna nawet teraz. Przydało by się trochę "nowości" zaczerpniętych z nowszych gier. 3-4 rodzaje broni, więcej różnorodnych przeciwników, kilka sztuk więcej teksturek.
Dawno grałem w Glooma na swojej CD32, ale bardzo mi się wtedy ta gra podobała. Pamiętam, że wtedy szkoda mi było tego, że gra nie miała więcej różnorodnych "space-hulkowych" leveli. Zawsze jarałem się rozwalaniem tych dużych robotów, ich dźwięki były super. Szkoda, że był tylko 1 rodzaj tych robotów.
Ten xmenowy mod całkiem przyjemny, tylko ten "odkurzacz" zamiast broni kiepsko wygląda
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem