Komentowana treść: Amigazyn 11 - już wkrótce
[#1] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce
Okładka robi wrażenieOK.
[#2] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@Tomski, post #1

[#3] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce
Spis treści bardzo obiecujący, czekam :)
[#4] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce
Ciekawe czy pojawiły się już jakieś kolorowe strony.
[#5] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@R-Tea, post #4

Ciekawe czy pojawiły się już jakieś kolorowe strony.

Tak, kolorowe strony są w ostatnim RetroKompie 5 i w Amigazynie 11 też będą.
[#6] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@A2, post #5

Warto by tym kolorem pochwalić się w opisach na stronie domowej, a i w treści niniejszego newsa również.
Tak BTW, czekam na moje dwa Retrokompy: 0/2015 i 1/2016

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 22:07:40 przez R-Tea
[#7] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@A2, post #5

Ale to chyba nie jest jeszcze tak że całe pismo jest w kolorze?
[#8] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@adam_mierzwa, post #7

RetroKomp ma ok. połowy kolorowych stron, Amigazyn będzie miał ok. 1/3. Będziemy się chwalić przy kolejnych newsach
[#9] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@A2, post #8

Niestety dla mnie Amigazyn nie zawiera treści które chciałbym poczytać (użytkowe OS 4). Było tylko kilka dobrych tekstów, przeważnie jest ślizganie się po powierzchni tematów NG. Nie mówiąc o tym że jest tego strasznie mało.
Ja nie chcę czytać rzeczy już opisywanych gdzie indziej, czy o takich do których można dojść samemu w prosty sposób. Brakuje mi ambitniejszych zagadnień - dla mnie - przykładowo: tworzenie własnych motywów, postawienie środowiska pracy dla programisty.
Z klasycznych rzeczy które dobrze pamiętam to artykuł o Casablance czy cykl o lokalizacji (o który zresztą zabiegałem na nieistniejącym już twoim forum). No za mało jest nawet objętościowo treści który skłoniłyby mnie do zakupu, po kilku pierwszych numerach przeszedłem na model "pakiet archiwalny do kolekcji".

Tak się zastanawiam - myślałeś o "podboju świata"? Jakiś numer "sondażowy" na początek po angielsku w PDF?
[#10] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@adam_mierzwa, post #9

Jest tak jak mówisz, bo większość Czytelników chce artykułów o klasykach. Oczywiście zawsze bardzo chętnie przyjmę nowe artykuły na temat NG. Działa też zasada, że im bardziej specjalistyczne teksty, tym mniejsze zainteresowanie i trzeba wszystko jakoś balansować.

Temat angielskiego magazynu jest już w opracowaniu.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 12:21:25 przez A2
[#11] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@adam_mierzwa, post #9

Niestety klient jest na SuperFroga. Myśle, że nawet ambitne rzeczy na klasyka to też promil. A amigaOS 4 czy też inne NG to już w ogóle. Adam musi to spiąć biznesowo niestety.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@radzik, post #11

Przykre, czytelnicy nie dorośli do tak światłych redaktorów.
[#14] Re: Amigazyn 11 - już wkrótce

@adam_mierzwa, post #9

taaak...
Ja też bym chciał poczytać specjalistyczne artykuły... ale ktoś by je musiał napisać - tak to niestety wygląda.
Ale miło jest poczytać każdy tekst.. bo jakże ich dzisiaj mało - i dlatego warto wspierać takie inicjatywy jak Amigazyn.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem