• Ankieta

Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

  • RetroKomp / Load Error 2017
    25 głosów 25
  • Decrunch 2117
    16 głosów 16
  • AmiParty XXI
    15 głosów 15
  • Pixel Heaven 2017
    11 głosów 11
  • Nie jeżdżę na party, bo nie lubię, nie chce mi się, nie mogę...
    11 głosów 11
  • W tym roku nie mogę nigdzie jechać
    9 głosów 9
  • SACP 32
    9 głosów 9
  • Riverwash 2017
    6 głosów 6
  • Amiga Eastern Meeting 2017
    5 głosów 5
  • Nie mogę się zdecydować (wypiszę w komentarzu)
    4 głosów 4
  • Silly Venture 2k17
    3 głosów 3
  • Inne (w komentarzu)
    3 głosów 3
  • Amigowisko #5
    3 głosów 3
  • Silesia 8
    2 głosów 2
  • 8bit Party vol 6
    1 głosów 1
  • Wapniak 2k17
    1 głosów 1
  • Dextrosy 2017 0
  • JagNES [Fest] 0
  • Last Party 2017 0

Ankieta skończyła się 04.05.2017

[#1] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Blad logiczny. Powinno byc multichoice
[#2] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@DiskDoctor, post #1

+1
[#3] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@DiskDoctor, post #1

Jak by było, w których wezmę udział, to owszem. Najbardziej się cieszyć można tylko z jednego.
[#4] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@jarokuczi, post #3

+1 ;)
[#5] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@Krashan, post #2

Jeszcze ankiety multichoice na PPA nie widziałem.
[#6] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@jarokuczi, post #3

Najbardziej się cieszyć można tylko z jednego.
Można się też jednakowo bardzo cieszyć z kilku.
[#7] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@Krashan, post #6

Wtedy znznaczamy opcje
Nie mogę się zdecydować (wypiszę w komentarzu)
[#8] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Bardzo się wahałem między AEM a AmiParty.
[#9] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@Sokok, post #8

Ja tam AEM wybrałem :P
[#10] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Mam nadzieję, że może będzie AmiWawa w tym roku.
[#11] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@DiskDoctor, post #1

@diskdoctor
dokładnie. pytanie jest źle postawione i w złym miejscu...
będąc w sercu demoscenowcem wiem, że nie pojadę ani na RKLE (no może, bo jednak kocham 3miasto) ani na RiverW...
Ale na 100% będe na PH. Tam bywają Ben Daglish, bracia Oliver, Petro..., a w tym roku na PH będzie m.in Rob Hubard... na RW co najwyżej Sebiksy (If you know what I mean). Aby oddać sprawiedliwość i szacunek wiem, że bywają też Slay, Cahir, etc (moi idole w swych obszarach), ale PH vs reszta...? bitch pls... no brainer for me...
[#12] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
AmiParty lub AEM, Multichoice to byłaby dobra opcja.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 20:09:21 przez Sir_Lucas
[#13] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
pojechałbym na Pixel Heaven, będzie nowy Top Secret siedzi, pije i chrupki
[#14] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@retronav, post #11

Tam bywają Ben Daglish, bracia Oliver, Petro


Petra już nigdzie nie będzię. Pisał ostatnio na Facebooku, że ma już swoje lata i kończy z jakimikolwiek wypadami na imprezy.
[#15] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@sordan, post #14

Dziwne, bo na stronie PH nadal figuruje jako gość.
[#16] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@Sokok, post #15

Tak, racja. Zanim przejdzie na emeryture zapowiedzial, ze odwiedzi jeszcze 3 ostanie imprezy w tym roku w tym PH.

[#17] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Dla mnie zdecydowanie Decrunch. Mam blisko i impreza z roku na rok mocno się rozwija. Musiałbym umrzeć żeby się nie zjawić. szeroki uśmiech
[#18] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@MDW, post #17

Bardzo się cieszę, że jesteś w końcu stałym bywalcem jakiegoś spotkania.
[#19] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@sordan, post #16

A po co tego kłamczucha wogóle zapraszaja ...ostatnie soki wycisnoł z amigowcow w 1995 r
Tyszczenko to dla mnie gorszy sort...
[#20] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@HOŁDYS, post #19

Dzięki niemu mam teraz świeżutką a1200 za normalne pieniądze, choćby za to chętnie bym mu podziękował osobiście.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 09:29:15 przez Sokok
[#21] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Jest chociaż jeden głos na Amigowisko! Popłakałem się ze szczęścia...
[#22] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@recedent, post #21

Bo daaaaleeeekoooooooo!
[#23] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
RetroKomp / Load Error 2017
Silly Venture 2k17
Riverwash 2017

+1 do postulatu "multichoice w ankiecie"
[#24] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@Sokok, post #22

E tam, ja do Brzeska mam najbliżej:).
[#25] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:
Ja najbardziej ciesze się na decrunch :) bo najbliżej, nie lubię cieszyć się na zapas, potem będe cieszył się z AP a potem z Load Error;) Oj!
[#26] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@skipp, post #23


RetroKomp / Load Error 2017
Silly Venture 2k17
Riverwash 2017

+1 do postulatu "multichoice w ankiecie"


+ Decrunch, czyli to już +2 :)

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 23:24:23 przez argasek
[#27] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@argasek, post #26

A SV 2k17 będzie ? Ostatnio spotkałem Greya w Lidlu przy kasie, ale jakoś nie zapytałem...
[#28] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@HOŁDYS, post #19

A po co tego kłamczucha wogóle zapraszaja ...ostatnie soki wycisnoł z amigowcow w 1995 r
Tyszczenko to dla mnie gorszy sort...

Bez przesady. Od niego za mało zależało żeby mógł cokolwiek zrobić. Wtedy zupełnie nie było funduszy, sytuacja była beznadziejna. Jedyne co taki gość mógł zrobić to ponownie uruchomić produkcję A1200 i A4000. To i tak cud, że się udało, bo dzisiaj byłoby znaaaacznie gorzej na rynku Amigi Classic. Sam w 1995 orku skorzystałem kupując nową A1200 Magic. I to właśnie ją rozbudowywałem i używałem do momentu pojawienia się Pegasosa z MorphOSem. Produkty jakie pojawiły się za czasów Petro pozwoliły przetrwać do troche lepszych czasów.
Wyciskania soków nie zauważyłem. Cena nowej Amigi 1200 w 1995 roku była całkiem akceptowalna. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł ją wyprodukować jakoś znacząco taniej. Nie przy tej ilości. Mnie mogą trochę irytować te ówczesne obiecanki, które okazały się zupełnie bez pokrycia. Myślałem wtedy, że Amiga Inc. ma trochę większe możliwości. Okazało się, że nie było tam absolutnie żadnych możliwości żeby cokolwiek rozwijać.

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 19:26:06 przez MDW
[#29] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@recedent, post #21

Chyba więcej...
[#30] Re: Z zapowiedzianych na ten rok imprez/spotkań najbardziej cieszy mnie mój udział w:

@recedent, post #21

Jest chociaż jeden głos na Amigowisko! Popłakałem się ze szczęścia...


Patrz: Multichoice.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem