Komentowana treść: ANAIIS 1.12
[#1] Re: ANAIIS 1.12
Czy np. Subway z X-Surf 100, będzie działał z tym stosem i urządzeniami USB w Amidze 2000 z procesorem 68000? Czekam na wiecie którą kartę (podobno "next batch" ), więc na razie nie chcę kupować innych drogich kart turbo... Wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić za nim wydam dość sporo pieniędzy...

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 11:28:56 przez pgru2
[#2] Re: ANAIIS 1.12

@pgru2, post #1

A jak ty chcesz wpiąć Subway w X-Surfa 100?!
[#3] Re: ANAIIS 1.12
A podłączał ktoś internet do Amigi z tymi kartami i innymi na USB ?
Możesz napisać jak to działa z Highway oraz Subway, dać też linki do informacji dodakowych na ten temat.


Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 15:17:28 przez rgrg2
[#4] Re: ANAIIS 1.12

@rgrg2, post #3

Linki spokojnie znajdziesz na necie.

X- Surf 100 nie ma portu zegara więc jeśli chodzi o USB to wpina się w niego tylko RapidRoad- jest naprawdę szybki w trybie zorro 3 OK

Wszelkie kontrolery na port zegara podłączysz do wcześniejszych wersji X-surfa która ma wbudowany port zegara ok, racja
[#5] Re: ANAIIS 1.12

@rgrg2, post #3

tak podłączał, pod thylacine.
[#6] Re: ANAIIS 1.12

@BULI, post #4

Nie wiedziałem, przeoczyłem, dziękuję. Myślałem, że dodali taką funkcjonalność skoro była we wcześniejszych modelach. Czy ANAIIS działa z RapidRoad czy tylko z Highwayem oraz Subwayem?

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 08:00:57 przez pgru2
[#7] Re: ANAIIS 1.12
Minusem tego stosu jest to, że jest zgodny z Sirionem a nie Poseidonem ,szkoda że autor nie przepisze go na API Poseidona. Wtedy mozna by bylo skorzystac z dodatkowych klas.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem