Komentowana treść: Amiga Forever 7
[#1] Re: Amiga Forever 7
Mam nadzieję, że pochylą się w końcu nad Linuksem.
[#2] Re: Amiga Forever 7

@Sokok, post #1

Z tego co pamiętam to w wersji pudełkowej jest bootowalna płyta z GNU/Linuxem ze skonfigurowanym całym środowiskiem emulatora ( karta graficzna + sieć LAN + przeglądarka ). Nie pamiętam, czy jest menu typowe jak w windowsowym Amiga Forever . Używałem tego środowiska tylko do pisania tekstów :)
[#3] Re: Amiga Forever 7

@Piecia, post #2

Jakie to ma wymagania? Będzie działać na atomie?
[#4] Re: Amiga Forever 7

@Piecia, post #2

Płyta w postaci obrazu ISO do pobrania była też w elektronicznej edycji PLUS. I zaiste posiadała bootującą wersje linuksa która odpala E-UAE w 800x600x32.
[#5] Re: Amiga Forever 7

@KM, post #3

Emulacja "Powerki: może trochę kuleć.
[#6] Re: Amiga Forever 7

@Prince, post #5

Z tego co czytałem, to na najmocniejszych piecach kuleje ?
[#7] Re: Amiga Forever 7

@Sokok, post #1

Z tego co piszą na stronie internetowej, to pracują nad wersją Mac. O linuchu nie czytałem, bo kupiłem Mac Pro 5.1 i Linux poszedł w odstawkę
Pobrałem sobie i wypaliłem obraz iso, ale niestety na rocznym laptopie AmigaForever bootuje tylko do ekranu z napisem Amiga Forever, a pasek postępu stoi w miejscu. Działa za to na jakimś 8-letnim Benq.
[#8] Re: Amiga Forever 7

@SuperBuster, post #7

Trochę dziwne, bo z MacOS na Linux już bardzo krótka droga.
[#9] Re: Amiga Forever 7

@Sokok, post #8

Jest info o GNU/Linux.
Trzeba użyć Wine link
Nie jest to obsługa natywna, ale jest. Na OSX pozostaje użyć zawartości z np. FS-UAE. Na razie.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 18:14:23 przez SuperBuster
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem