Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie
[#31] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie
było miodzio lodzio :) dzięki za spotkanie i posłuchanie ;)
[#32] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@amigachelm, post #29

Super :) naprawdę było warto jechać te 600km, Marx jak zwykle jesteś Wielki.
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych.
[#33] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Mariodj, post #31

Przed chwilą zjechałem na bazę. Cieszę się, że mogłem się z wami wszystkimi spotkać i mam nadzieję, że szczerze wam się podobało . Teraz już tylko pozostaje odliczać dni do AmiParty OK

Aha, niedokończona wódeczka od Eastone została przekazana na ręce Drako. Podczas AmiParty zostanie komisyjnie skonsumowana przez uczestników imprezy (o ile Drako sam jej wcześniej nie zneutralizuje )

Do następnego razu!
[#34] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@MarX, post #33

została przekazana na ręce Drako.

Hahahahaha. Tej wodki juz dawno nie ma :)
[#35] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@MarX, post #33

Neutralizacja jest całkiem przyjemna ;)
[#36] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Mariodj, post #35

Dawac foty or nofing hapen :)
[#37] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Phibrizzo, post #36

Taurusowe już są powyżej a być może dzisiaj dotrą fotki od samego maestra Stonego :)
[#38] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Mariodj, post #37

Warto było się pojawić, zobaczyć WAS na żywo, fajne ludziska. MarX dzięki :)
[#39] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie
Znakomita impreza, szkoda, że taka krótka.
[#40] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Krashan, post #39

No właśnie. Podczas rozmów kuluarowych padły dwa wnioski do organizatora:
1. Wydłużyć imprezę o jeden dzień (od piątku),
2. Organizator nie powinien pojawiać się ostatni i pierwszy opuszczać meeting. Marek bądź z nami dłużej !!!
[#41] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@amigachelm, post #40

No właśnie. Podczas rozmów kuluarowych padły dwa wnioski do organizatora:
1. Wydłużyć imprezę o jeden dzień (od piątku),
2. Organizator nie powinien pojawiać się ostatni i pierwszy opuszczać meeting. Marek bądź z nami dłużej !!!

Drogi Darku, nic nie poradzę, że taka formuła zlotu mi najbardziej odpowiada (czyli jeden, ale mega intensywny dzień). Tak samo ja mógłbym narzekać dlaczego ludziska "gasną" tuż po północy, skoro ja jestem na chodzie do 4:00 rano (ludzie, bądźcie ze mną dłużej ).

Punkt drugi to już czysta podłość . Tym razem naprawdę się przecież postarałem i byłem przed 11:00 . Dlatego oficjalnie impreza zaczyna się ok. południa. Nic nie poradzę, że mam inne zobowiązania, które muszę ogarnąć (rodzina, dziecko). Poza tym AEM to też wyzwanie logistyczne, trzeba zadbać o wiele drobnych szczegółów, których zapewne nie widać gołym okiem. 10 lat temu mogłem być od 8:00 na sali i wszystkich po kolei żegnać dnia następnego. Teraz to niewykonywalne, ale czy aż tak bardzo istotne na tle całej imprezy?
[#42] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Mariodj, post #37

Dzięki za imprezę i spotkanie, miło było spotkać znajomych i poznać nowe twarze - najpierw blade, ale potem opalone :)
Pozdrawiam i do następnego spotkania.
Specjalne pozdrowienia dla słuchaczy radioprogres.pl, których była potworna ilość :)

Zdjęcia z AEM 2017
[#43] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@MarX, post #41

Myślę, że Darek po prostu zapomniał dostawić na końcu zdań takie coś: szeroki uśmiech , bo jestem pewien, że jak to pisał to się uśmiechał.
Wiemy, że organizacja imprezy to wyzwanie i masz za to wielki szacunek, tym bardziej, że ogarniasz to praktycznie sam. Jesteś wielki!
Każdy by chciał, żeby to co dobre nigdy się nie kończyło, a mili ludzie, którzy kręcą się wokół byli z nami cały czas, ale życie takie nie jest (tzn. może jest, ale nie zawsze właśnie).

Chętni zawsze mogą przyjechać wcześniej, np. my z Doktorem, SuperBoniem, Architektem i uroczymi dziewczętami testowaliśmy nowe napędy do turbo Amig już od czwartku.

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 15:08:00 przez il_capitano

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 15:21:55 przez il_capitano
[#44] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@il_capitano, post #43

Myślę, że Darek po prostu zapomniał dostawić na końcu zdań takie coś: szeroki uśmiech , bo jestem pewien, że jak to pisał to się uśmiechał.


Już nadrabiam
szeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiech
[#45] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@il_capitano, post #42

Dzięki Stony za zdjęcia. To ja podbijam stawkę filmem z nocnego demoszoł

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 15:26:38 przez MarX
[#46] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie
Dzięki za imprezę!
Jak zawsze, fajnie było! OK
[#47] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@BW, post #46

Ciao!
Ja dokładam się do podziękowań Marxowi za organizację !
Także dziękuję Michałowi i Mariowi za transport i pomoc przy zakwaterowaniu.
Ponownie stwierdzam że największą atrakcją spotkania jest jezioro !!!
Kto się nie wykąpał ten jest LAMA
Miło było zobaczyć tyle dzieci grających na Amigach.
Chyba "przyplusowaliśmy" w ośrodku.
W drodze powrotnej polecam obejrzeć starówkę Lublina.
Widać że miasto ma sporo młodych mieszkańców i miło było zobaczyć
wysokie dziewczyny w spódnicach mini = mój rozmiar
Zdążyłem też dojść na dach opery i zjeść maliny w ogrodzie na dachu OK
[#48] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@Mikrobi, post #47

Podbijam temat zaginionego joystick'a Competition Pro, a może bardziej "zamienionego". Jeśli ktoś z was, partowiczów miał na AEM tego typu joystick to niech odezwie się do Taurusa (amigachelm), bo jak widać doszło do niezamierzonej wymiany sprzętu.
[#49] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@MarX, post #48

Dokładnie to chciałbym odzyskać ten widoczny za niebieską czapką przy oknie stojący na CDTV w zamian za ten z pierwszego planu, którym gra chłopczyk:

[#50] Re: Amiga Eastern Meeting 2017 - przypomnienie

@amigachelm, post #49

Taurus, możliwe, że ja mam twojego joya a ty mojego. Pytanie jak mam je odróżnić. :) Jutro już wyjeżdżam z Okuninki odezwij się czym prędzej. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem