Komentowana treść: The Enhancer Software 1.3
[#1] Re: The Enhancer Software 1.3
Rozumiem, ze w tym ami sklepie wszystko jest za darmo, bo cen na stronie nie uswiadczysz.
[#2] Re: The Enhancer Software 1.3

@selur, post #1

Rozumiem, ze w tym ami sklepie wszystko jest za darmo
Słowo „nabyć” sugeruje, że jednak nie.
[#3] Re: The Enhancer Software 1.3
Ech.. to wszystko powinno być składnikiem systemu, w cenie. Co za czasy. DLC do systemu operacyjnego.
[#4] Re: The Enhancer Software 1.3

@Sokok, post #3

Kiedyś może będzie, jeśli A-EON wykupi Hyperion.
[#5] Re: The Enhancer Software 1.3

@Sokok, post #3

W pecetowym świecie też takie coś kiedyś było, w zeszłym stuleciu, nazywało się Microsoft Plus.

A z innej beczki - kiedy w końcu pojawi się od dawna zapowiadana wersja dla OS 3.x?

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017 21:15:42 przez Cedrat
[#6] Re: The Enhancer Software 1.3

@Sokok, post #3

Nie licząć Tuneneta zgadzam się całkowicie.
[#7] Re: The Enhancer Software 1.3

@Cedrat, post #5

nazywało się Microsoft Plus.


zawsze mnie to intrygowalo co to moze zawierac..
ale z tego co pamietam nie bylo potrzebne by wogole odpalic sam system, bo np nie bylo sterow do grafiki.
[#8] Re: The Enhancer Software 1.3
Niech się ktoś pochwali jak ten Radeon śmiga. Stery 2.22 to chyba znaczy ze wszystkie ficzery włączone.
I jakieś konkrety, co na tym działa.
[#9] Re: The Enhancer Software 1.3

@Voyox, post #8

Ficzerów jest tyle, że żadne istniejące oprogramowanie nie jest w stanie w pełni je wykorzystać
[#10] Re: The Enhancer Software 1.3
Gratulować i zazdrościć...
[#11] Re: The Enhancer Software 1.3

@adam_mierzwa, post #9

Przydałby się chociaż jakiś benchmark, demo, albo jakiś filmik ukazujący działanie PPC+RADEON HD.
Wiem że wszystko jest na PC, ale fajnie by było odpalić coś natywnego na AOS 4.1
[#12] Re: The Enhancer Software 1.3

@Voyox, post #11

W temacie grafiki jestem optymistą, bo mamy niskie zegary procesora, i musi iść przez kartę dużo rzeczy. Ja czekam cały czas na wsparcie UVD, to jest priorytet oczekiwań u mnie. Bez tego nie ma co się chwalić filmami FullHD
Z dużych rzeczy typu gra która wykorzysta to może końcówką roku HunoPPC nas zaskoczy pozytywnie.
[#13] Re: The Enhancer Software 1.3

@selur, post #1

£59.95 http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/product_info.php?products_id=1278
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem