Komentowana treść: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl
[#1] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl
O, czasem warto mieć sugestie. :) Kupię przy kolejnym większym zamówieniu. :)
[#2] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl
Jaki to ma sens w erze internetu i malejącego nakładu wszystkich komputerowych pism ? Nawet CD-Action zalicza systematyczny spadek i jego dni są policzone.
[#3] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@grikas, post #2

Ma sens dla tych którzy kupują. Są tacy co kupują GW, i co powiesz ;)
Mnie dziwi że weszli pod skrzydło A2, może to zwiększy sprzedaż, może chodziło o wzmocnienie "monopolu". Cały czas mam nadzieję że w Polsce powstanie taki Amiga kit tylko lepszy. To nie musi być jedna firma, ale jeden sklep może być.
[#4] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@adam_mierzwa, post #3

Ja tam lubię papierowe pisma amigowe. Nie potrzebuję żadnych "urządzeń" by je czytać. Wszędzie.
[#5] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@adam_mierzwa, post #3

Czy jest planowana prenumerata?
[#6] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@hsimpson, post #5

Nie wiem, obstawiam że tak.
Nie zdziwiłbym się gdyby pojawiły się w ofercie starsze numery.
[#7] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@grikas, post #2

Ja tam wolę papier
[#8] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@hsimpson, post #5

Na razie prenumerata nie jest planowana, skupimy się na dystrybucji kolejnych numerów K&A.

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 14:53:48 przez A2
[#9] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@A2, post #8

Mam nadzieję, że nie rozdrobni pan swoich wysiłków na pisanie również do K&A Plus kosztem innych projaktów.
[#10] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@R-Tea, post #9

K&A jest niezależnym projektem, nie zamierzam wpływać na jego treść, itp. Podjęliśmy dystrybucję magazynu, aby był szerzej dostępny.
[#11] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@R-Tea, post #9

Jesli chodzi o jakosc druku to faktycznie A2 jest bezbledne. Jesli to ma byc na zasadzie, ze A2 tylko drukuje a K&A sami pracuja nad wlasnymi tekstami, to bedzie to uklad doskonaly.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@selur, post #11

Hmm, mnie wydaje się jednak, że druk KAPlus jest lepszy (realizowany przez wydawnictwo które znam). Mam papierowe wersje KAPlus i Retrokompa i przewaga jest po stronie KA+.

Wygląda na to, że A2 będzie robić tylko kolportaż :)
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] Re: K&A Plus w sklepie AMIGA.net.pl

@selur, post #11

Jesli chodzi o jakosc druku to faktycznie A2 jest bezbledne. Jesli to ma byc na zasadzie, ze A2 tylko drukuje a K&A sami pracuja nad wlasnymi tekstami, to bedzie to uklad doskonaly.
Bardzo trafne spostrzeżenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem