Komentowana treść: Amiga Ireland Podacast - 21 pytań do... Organizatorów AmiParty w Chełmie
[#1] Re: Amiga Ireland Podacast - 21 pytań do... Organizatorów AmiParty w Chełmie
Podkast sam miód! Brawo chłopy!!!OK
[#2] Re: Amiga Ireland Podacast - 21 pytań do... Organizatorów AmiParty w Chełmie

@flea, post #1

Kurcze, śmiesznie się słucha z perspektywy jakiejś tam znajomości (jak mam szczęście to przyjaźnie skiną głową a czasem nawet podadzą dłoń ) i komunikacji po polsku, ale po angielsku radzą sobie świetnie! Ba, czasem mój niesamowity poziom angielskiego pozwala zrozumieć niektóre dow**** (na szczęście, oryginalne poczucie humoru pozostało niskażone, żadną obcą ideą) - szacun OK

Tylko jedno pytanie, dla czego nie słychać Draco?! Szkoda

PS.

O kórcze, właśnie zorientowałem się, że na PPA "działa" słownikowa metoda dbania o czystość i kulturę języka!
Spójrzcie na słowo dotyczáce dowcipkowania / poczucia humoru częściowo wygwiazdkowane!
Jak widać, metoda wymaga jeszcze pewnego dopracowania

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 12:05:39 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem