Komentowana treść: Craptro 3 - Lecimy w kulki
[#1] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Ale newsa o Craptro to się nie spodziewałem. :D
[#2] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@Sokok, post #1

Ludzie z PPA sklepali sobie amosowe demko z dedykacja dla innych "weźmy się i zróbcie" oraz z przeslaniem o trolach.
Po czym jedyny komentarz filmik otrzymal wylacznie od profesora (od Atari?) nauk scislych, ktory mowi, ze co prawda nie zna Amosa ale wystarczy policzyc funkcje z r^2=x^2+y^2 aby wszystko smigalo jak ta lala.

To sie nadaje do dzialu "jokes" LOL
[#3] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki


Nie wiem czy tak ma być ale kończy się Guru, mogło by się loopować.
[#4] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Craptro pozytywnie mnie zaskoczyło podczas AmiPArty.
[#5] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Świetna prodka, tak zwana "Uderz w stół" i jak widać spełnia swe zadanie. Brawo chopaki i trzymajcie pion :)
[#6] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Z niecierpliwością czekam na CRAPTRO4 - powrót Craptra ok, racja Świetnie spełnia swoje zadanie. Brawo, dzięki i czekam na więcej OK
[#7] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Skoro były sześciany i kulki, to do następnego craptra proponuję tytuł "kręć mi glenza". Sachy będzie wniebowzięty :]
[#8] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@Jazzcat, post #7

OK
[#9] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Demo bardzo poprawne - tym bardziej ze w Amosie - muza + zgranie efektów bardzo dobre
Efekty przedewszystkim trwaja 3-4 sek nie mecza w nieskończoność - jeśli miałbym się doczepić brakowało mi jakiegoś pixarta w tym demie

Jestem jak najbardziej na tak - Przypominam ze Lamersi robili extra demka w Amosie LameBomb Mute 13 lub Tokyo
[#10] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@AmigaPL, post #9

Właśnie, @Mandi - mogłeś poprosić Deza o pomoc z grafiką. ;)
[#11] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@Jenot, post #10

Tez właśnie o tym samym pomyślałem. Dez jest ostatnio bardzo kreatywny. Czemu nie połączyć sił? :)
[#12] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@Sokok, post #1

Mi się bardzo podoba to Craptro !
Gratulacje dla Mandiego i całej ekipy !
Generalnie podoba mi się pomysł takiego kompotu dla początkujących koderów - bo sam właśnie jestem takim początkującym "koderem". Mam nadzieję że produkcji na AP będzie przybywać. I nie chodzi mi nawet o to żeby to były jakieś mega produkcje, po prostu taka zabawa w programowanie która może sprawić mnóstwo radości !
Życzyłbym sobie aby następnym razem moja "produkcja" była nieco mniej crapowa niż "gwiazdki" - a jak widzę takie Craptro to jest to dla mnie dodatkowa motywacja do podnoszenia umiejętności... a potrzebuję dużo motywacji
Także - też z niecierpliwością czekam na Craptro4 szeroki uśmiech
[#13] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@TechNineWonder, post #3

Czy może w celach EDUKACYJNYCH można zobaczyć, źródła tej zacnej produkcji
[#14] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Jak na 020 to i tak płynnie, respect
[#15] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki
Na party wielcy, zacni goście i denne produkcje na compo. Chyba nie tak powinno być. Czy naprawdę nie było komu tworzyć lepszych produkcji ? Czy nie można było zaoferować bardziej wartościowych nagród ? A czy będzie ktoś chciał jeszcze tworzyć na A1222 ?
[#16] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@rgrg2, post #15

Goście specjalni to tylko dodatek do imprezy, niech się bawią wg obowiązujących zasad. Z tego co widziałem, nie mieli z tym problemu.

Z dennoscia produkcji również bym polemizował, bo moim zdaniem na kompo muzycznym poziom jest wyższy od przeciętnego.

Moim zdaniem komposy na AmiParty są świetne, super jest to, że wystartować może każdy. Próg wejścia jest bardzo niski. W ten sposób dojrzewają nam twórcy, o których tak bardzo zabiega się na polskiej amiscenie. Z msx na AmiParty również nie było na początku za wesoło, a teraz to gwarancja wielu prac o ponadprzeciętnym poziomie. Jeśli szukasz compotow na światowym poziomie - idź sobie na Riverwash albo od razu na Revision i ciesz się dziełami tych samych twórców co zwykle.
[#17] Re: Craptro 3 - Lecimy w kulki

@rgrg2, post #15

Na party wielcy, zacni goście i denne produkcje na compo. Chyba nie tak powinno być. Czy naprawdę nie było komu tworzyć lepszych produkcji ? Czy nie można było zaoferować bardziej wartościowych nagród ? A czy będzie ktoś chciał jeszcze tworzyć na A1222 ?

Chciałbym, żebyś przyjechał na AmiParty, bo z tego co pisałeś to nie byłeś na AmiParty w Chełmie w tym roku. Zobacz sam jak to wygląda. Zdjęcia oddają może 10% tego jak naprawdę tam jest. Obiecuję, że nie będziesz zawiedziony.

Profil Facebook - CHEŁM AMIGA LEGION

Profil Twitter - CHEŁM AMIGA LEGION

Oficjalna strona - CHEŁM AMIGA LEGION

Info dotyczące AmiParty w powyższych linkach. Do zobaczenia na AmiParty w Chełmie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem