Komentowana treść: AmiWigilia TeXtowo - Artur Jarosik
[#31] Re: AmiWigilia TeXtowo - Artur Jarosik

@SokOK, post #30

No to mówi się "trudno", teraz trzeba wziąć jakąś wredną mofcę. mofce!
[#32] Re: AmiWigilia TeXtowo - Artur Jarosik

@MDW, post #23

Ja bym chętnie przygarnął port nowego ffmpeg albo libav. Ale nie dla użytkownika tylko do jako coś co dałoby się dolinkować do swojego programu.


Czy taka paczka będzie wystarczająca?
[#33] Re: AmiWigilia TeXtowo - Artur Jarosik

@widelec, post #32

W tej chwili nie mam dostępu nie tylko do MorphOSa ale nawet do jakiegokolwiek “dorosłego” komputera. Ściągnąłem i rozpakowałem tak na szybko paczkę na iPhonie i zerknąłem co tam w niej siedzi. Wygląda na to, że jest wszystko czego mi trzeba!

Kurcze, jak to zrobiłeś? Byłbyś w stanie mi powiedzieć co zrobiłeś żeby wszystko ostatecznie tak ładnie się zbudowało? Miałeś jakieś problemy ze zbudowaniem jakichś elementów pakietu? Wyłączyłeś jakieś kodeki? Ja się nakombinowałem i nie doprowadziłem sprawy do końca. Fakt, że doświadczenia w portowaniu mam prawie zerowe. Zazwyczaj sam wszystko dziubię (co nie zawsze jest dobre).

Potrzebowałem ffmpeg albo libav żeby popróbować co to potrafi, jak szybko wykonuje różne operacje. Gdyby to sprawnie działało to może odważę się na użycie tej biblioteki w takim pewnym moim projekciku.

Stokrotne dzięki Widelec. Jesteś wielki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem