Komentowana treść: Cave Story dla AmigaOS 3.x
[#31] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@agrajek, post #30

Wymaga 386 zapewne z nonszalancji programisty. Titus the Fox śmigął - jeśli się nie mylę - na 286. Też platformówka 2d. Settlers, wymagąło na PC 386DX z 4MB Ram a na Amidze działało na A500 z 1Mb. Tak, wiem - mniej kolorów itp. Ale gra generalnie taka sama.

Oczywiśćie zdaję sobie sprawę, że dzisiaj nikt nie będzie rzeźbił w asemblerze przez rok czy dwa w wolnym czasie, aby przeportować grę. Powtarzam, chodziło mi tylko o stwierdzenie faktu - że kiedyś taka giera była by spokojnie napisana na A500. Kurcze Hired Guns jako gra (nie platformówka oczywiście) działa na Ami z 1MB a to jedna z najlepszych jakie powstały na Ami. Platformówek nawet nie zliczę.

Fajnie, że Arcziemu się chciało. Parę osób pewnie w to popyka.
[#32] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Deftronic/..., post #31

Aktualizacja.
Dodałem obsługę gamepada z CD32 i poprawiłem polskie czcionki (brak niektórych liter np. Ó)
Jeśli jest ktoś chętny to wrzucę.
[#33] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Artur Jarosik, post #32

Wrzucaj śmiało OK
[#34] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@BULI, post #33

OK, wrzucone.
[#35] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Artur Jarosik, post #34

Dzięki OK
[#36] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@BULI, post #35

Ups, przypadkiem nowa wersja jest wolniejsza.
Poprawione. Zalecam pobranie pliku exe gry jeszcze raz.
[#37] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Artur Jarosik, post #36

Aktualizacja.
W końcu naprawione polskie znaki: ) (Były niebieskie)
[#38] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Artur Jarosik, post #37

Aktualizacja:

Muzykę aiff zastąpiłem modułami xm przez co rozmiar archiwum znacznie się zmniejszył.
(z 41Mb do 2,5 Mb). Jakość dźwięku jest lepsza, aż do 44 kHz w trybie Stereo z tą samą szybkością klatek 🙂 Wyraźniejsza czcionka w polskiej wersji językowej.
[#39] Re: Cave Story dla AmigaOS 3.x

@Artur Jarosik, post #38

Oo super- trzeba zaktualizować OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem