Komentowana treść: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
[#1] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
Mandi's on fire!
[#2] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
Jak to możliwe, że na stronie głównej pojawia się news o takiej nędzy?
[#3] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@PopoCop, post #2

Wyluzuj w końcu pomysł
[#4] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
Bo ten przewijany napis zalatuj mi Intro Maker-em, Nie wieże że to nie jest jakaś Copy&Paste produkcja, zapodacie gdzieś źródła Co? cafe

Bo widzę w opisie AMOS
[#5] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #4

Bo ten przewijany napis zalatuj mi Intro Maker-em


Za to jak obejrzysz plik wykonywalny pod hex edytorem, to znajdziesz odwołania do amos.library
[#6] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@agrajek, post #5

To wyjaśnia czemu ta gwiazdka ma przeskoki
[#7] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
Dobra robota Mandi!! Czekamy na więcej, rozkręciłeś się mocno OK
[#8] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@PopoCop, post #2

Ty chyba nędzy nie widziałeś.. :)
[#9] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@sigma2pi, post #6

Prędzej scroll text

Kiedyś też se zrobiłem scroll text w Amosie, haczył to fakt, ale był mój, i tekst który w nim dałem też był mójOK

Efekty super, zrób coś takiego w Amosie i pochwal się
Ja jestem za cieńki, więc doceniam włożony trud.

Tekst końcowy w craptro#3 powinien zmobilizować ludzi żeby zaczęli tworzyć w Amosie, bo przecież ma niski próg wejścia, więc zamiast krytykować..... pokażecie??? Po-ka-że-myyyyy ?
[#10] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #4

Nie wieże że to nie jest jakaś Copy&Paste produkcja, zapodacie gdzieś źródła Co?


Niech zgadnę- jesteś ekspertem od AMOSA?!
Pokażesz nam jakieś swoje prace, co?
[#11] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@BULI, post #10

Ekspertem od AMOSA to nie ale programy typu intro Maker widziałem na oczy.





Rozumie że na Party mogły być krzyki typu RULEZ

Chciałem tylko się upewnić, jak to powstało. Nie ukrywam że Intro Maker mógł być napisany w Amosie. A to że da się z niego zrobić prodkę na adf. To szczegół.

Nie ukrywam że zrobił bym sobie jakieś Copy&Paste/|\TRO, tylko jak widzimy nie chcą się dzielić źródłami. Nie żeby brakowało źródeł.


Tylko chciałem zobaczyć, ale spoko widzę że obraza majestatu.

Tak że już nie chce język na Aminecie sobie poszukam.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 20:57:17 przez TechNineWonder
[#12] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #11

Przecież jest napisane na początku, że czcionka w scrollu jest Chrisa Hodgesa. Nie rozumiem w czym ty masz problem.

Ja również chętnie zobaczę twoją produkcję w nadchodzących party. Ja, nie potrafię tego zrobić dlatego jestem wdzięczny za wysiłek i to, że po prostu mu się chciało napisać to invitro zamiast kolejny bzdurny komentarz na PPA.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 21:13:48 przez Sir_Lucas
[#13] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@Sir_Lucas, post #12

Nie chodzi mi o czcionkę tylko e efekt przewijania też nie widziałeś Intro Makera ale spoko i tło. Całość wygląda jak Intro Makera oprócz tego ekranu u góry z słowem AmiParty.


I dla tego mnie to zaciekawiło. Rozumie że jeśli podzielenie się źródłami to jakiś problem nie do przeskoczenia to trudno.

że po prostu mu się chciało napisać to invitro zamiast kolejny bzdurny komentarz na PPA.


Jak by były źródła to mógłbyś przeanalizować kod w Amosie i na następne Party sam coś zrobić.

Ale spoko za to mamy kolejny komentarz zamiast źródełok, racjaOK
[#14] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #13

To nie takie hop siup, ze mowisz daj kod i go dostajesz. Kazdy ma prawo nie pokazywac i wiekszosc, wlacznie ze mna ci zadnego kodu w calosci nie udostepni. W szczegolnosci gdy brakuje wiedzy programistycznej jak w moim przypadku.

Jednak pofatygowalem sie i napisalem ci wlasnie jak wyglada najprostszy text scroll w Amosie, mam nadzieje, ze choc troche pomoze zrozumiec mniej wiecej o co biega.




Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 22:40:28 przez sordan
[#15] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@sordan, post #14

"Kazdy ma prawo nie pokazywac i wiekszosc, wlacznie ze mna ci zadnego kodu w calosci nie udostepni"

Oczywiscie kazdy ma prawo do tego czy tamtego ale zastanowmy sie dlaczego ludzie nie udostepniaja kodow zrodlowych?

Bo.... maja do tego prawo? eee... to jest cienkie jak sik pajaka.

No wiec w czym problem?

p.s.
powoli zaczynam sie zastanwiac czy to cale amigowanie ma w ogole sens..
[#16] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #11

a co do RSI demo makera, to chyba kazdy wiekszy fan amigi go widzial, natomiast nie kazdy sie nim dluzej bawil.
Golym okiem widac, ze to nie moze byc demo maker, bo wszystko sie slimaczy a wiec duze prawdopodobienstwo , ze zostalo to napisane w AMOSie lub innym jezyku wysokiego poziomu.
Tak czy owak jak na AMOS'a to i tak dobrze to wyglada. Nie ma sie co oszukiwac - nawet najwiekszy geniusz nie przeskoczy predkosci dzialania amosowych produkcji, dlatego rosna wymagania sprzetowe dla amosowych "dziel" i tak juz bedzie.
[#17] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@selur, post #15

Caly selur, jakby nie pomarudzil to by nie zasnal spokojnie

Kazdy sobie amiguje po swojemu. Najwyrazniej dla Mandiego obecne amigowanie to pisanie craptro w Amosie i nie dzielenie sie calym kodem zrodlowym oraz ogladanie je przy alkoholu na duzym ekranie na imprezach na ktore je wystawia dobrze sie przy tym bawiac wraz ze znajomymi amigowcami jednoczesnie majac nadzieje, ze tym kogos zmobilizuje do napisania czegos podobnego. Zawsze to amigowanie jest ciut lepsze od trollowania i marudzenia na ppa (a jest tu takich cale mnostwo)

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 23:18:05 przez sordan
[#18] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@sordan, post #17

Link od Mandiego.

Procedura scrolla użyta w tym interku...

I nie jest to żaden IntroMaker czy DemoMaker 🙂 - Mandi
[#19] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #11

Tylko chciałem zobaczyć, ale spoko widzę że obraza majestatu.

Tak że już nie chce język na Aminecie sobie poszukam.


Właśnie takich ludzi nam trzeba. Jeśli jest w newsie, że prodki zostały wykonane w Amosie, to Ty jako jeden z niewielu nie poddajesz się tej grupowej hipnozie- brawo za czujność brawo!

Z niesamowitym wyczuciem i taktownością zadajesz standardowe w takiej sytuacji (publikacja nowej produkcji) pytanie o źródła!
Nie zdradzając się przy tym ani na chwilę, że może chodzić o przywłaszczenie sobie czyjegoś kodu lub posłużenie się gotowym narzędziem (wszyscy wiemy, że masz kompetencje żeby to ocenić).
Przenikliwość pytań, plus niesamowicie błyskotliwe wytłumaczenie ich powodów dobitnie świadczą o.. [wpisać wedle uznania] oo O wielki inkwizytorze zbłąkanego kodu i od razu demaskują autorów tejże haniebnej produkcji- ech, żałosne panie buuu!

A swoją drogą chłopaki Mandi i Dakti, Invitka AmiParty mi się podoba OK)

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 23:21:52 przez BULI
[#20] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@BULI, post #19

No dobra...

Zalozmy, ze to faktycznie byla podpucha i Techncostam chcial sobie przywlaszczyc ten kod.
Przywlaszczyl go podstepem i co dalej?
Zgwalci go? utnie mu procedure czy glowna petle?
A moze bedzie go kopiowal i sprzedawal na allegro po 20zl od sztuki?
A moze po prostu chlopina wezmie odstawi widly i na podstawie tego kodu, stworzy cos swojego i bedzie sie wozil we wsi na taczce...

zalujecie mu wszyscy?
[#21] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@selur, post #20

No ale dostał już swój kawałek kodu od Mandiego (dokładnie scroll)- teraz czekamy na efekt jego Copy&Paste, analizy kodu (optymalizacje?), czy jakąś nową produkcję w Amosie ok, racja
[#22] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@BULI, post #21

Już napisałem wcześniej że nie potrzebuje

Idealna do analizy jest gra PONG i nie ma wymagań 020

Róbcie sobie dalej swoje i miejsce sobie swój kodok, racja
[#23] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@BULI, post #19

Nie biorę przykład z najlepszych żrudeł nie będę publikował.

Nie kod w Amosie 30 lat po upadku C= może być naprawdę wartościowy,
[#24] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #23

Dobra czy bedziesz publikowal czy nie, to juz mnie nie interesuje
ale do k.... nedzy, wez no chociaz przecinki postaw, bo nie potrafie zanalizowac tego "pseudo kodu" w twoich postach.
[#25] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@sordan, post #14

Tylko biorą pod uwagę że powstała nawet taka "organizacja" jak AmigaSourcePres. To jeśli dla kogoś udostępnieni kawałka kodu jest wręcz obrazą "no bo jak śmiesz" a gdy do tego jeszcze zlatują się "rycerze" i krzyczą hańba jak to... To jest śmieszne.

|_   _| __| /_\ |  \/  |   /_\ |  \/  |_ _/ __| /_\  
   | | | _| / _ \| |\/| |  / _ \| |\/| || | (_ |/ _ \ 
  _|_| |___/_/ \_\_|_ |_|_/_/_\_\_|__|_|___\___/_/_\_\
 / __|/ _ \| | | | _ \/ __| __|  / __/ _ \|   \| __|  
 \__ \ (_) | |_| |   / (__| _|  | (_| (_) | |) | _|   
 |___/\___/_\___/|_|_\\___|___|__\___\___/|___/|___|_ 
 | _ \ _ \ __/ __| __| _ \ \ / /_\_   _|_ _/ _ \| \| |
 |  _/   / _|\__ \ _||   /\ V / _ \| |  | | (_) | .` |
 |_| |_|_\___|___/___|_|_\ \_/_/ \_\_| |___\___/|_|\_|
[#26] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@selur, post #24

To przepuść sobie przez Iwone to Ci przeczytaok, racja Albo Say.

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 00:12:44 przez TechNineWonder
[#27] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@selur, post #16

RSI demo makera,


Nie jest to RSI Demo Maker przejrzyj TOSEC i wróć jak skończysz.
[#28] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@TechNineWonder, post #27

"...przejrzyj TOSEC i wróć jak skończysz"

To nie ma wiekszego znaczenia.
Ja tez mam dla ciebie rade. Popisz troche w AMOSie i wroc jak juz cos napiszesz.
Kod scrolla dostales, wiec mozesz teraz napisac lepszy OK
[#29] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
[#30] Re: Ostatnie produkcje DRRM na YouTube

@Mariodj, post #29

I tak trzymac OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem