Komentowana treść: Nowe wersje pci.library
[#31] Re: Nowe wersje pci.library

@BULI, post #30

Instaluje jak z opisem elbox, pekdar i link
A mam takiego radeona


[#32] Re: Nowe wersje pci.library

@Risc, post #31

Karty zorro np GVP scsi amiga nie widzi.
[#33] Re: Nowe wersje pci.library

@Risc, post #31

.

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 07:49:00 przez BULI
[#34] Re: Nowe wersje pci.library

@Risc, post #31

To jest Radeon wymagający szyny 3.3V. Będzie dział z Mediatorami 1200 SX i TX zasilanymi z zasilacza ATX, Mediatorem 3000Di oraz wszystkimi Mediatorami do A4000, które w nazwie mają 3V. Nie będzie działał z 4-slotowymi Mediatorami do A1200 ani ze starszymi wersjami Mediatorów do A3000 i A4000.
[#35] Re: Nowe wersje pci.library
Nie wiem czy ktos sledzi rozwoj testowej wersji pci.library, ale od pewnego czasu jest juz dostepna 13.5.
[#36] Re: Nowe wersje pci.library

@Phibrizzo, post #35

Z tym, że ta wersja to chyba jest beta, ale u mnie działa ładnie z nową PowerPC.library do Sonneta/Rapture (i z nowymi zmiennymi env: do powerPC.library mam widoczne przyspieszenie na Sonnecie w aplikacjach WarpOS/Warp3D).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem