Komentowana treść: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!
[#1] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!
Wow, te wszystkie nagrody zebrane w całość robią wrażenie! Widać napracowanie!
[#2] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@SokOK, post #1

czy w pakiecie z roczną prenumeratą magazyna PIXEL są niepogniecione egzemplarze, czy tego już nagroda nie obejmuje?
[#3] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!
Mam pytanie. O co chodzi z tym debiutem ? Czy wystarczy dziewicza praca na przykład jak zrobie dentro - bo nigdy nie robiłem czegoś większego scenowego niż jeden ekran - to też będzię debiut ?
[#4] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@asman, post #3

Wypuściłeś Roobaalii na LE'15, więc debiut masz za sobą, sorry :) Chodziło nam raczej o ludzi, którzy nigdy jeszcze nic na scenie albo w ogóle Amidze nie pokazali.

Ale mam nadzieję, że to Cię nie zniechęca do zrobienia dentra!
[#5] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Jazzcat, post #4

@Asman: jak zrobisz coś więcej niż 1-screener, to masz u mnie flaszkę Żubrówki i dodatkowy wewnętrzny pakiet motywacyjny Wanted Team :) Trzymam kciuki OK

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 11:42:03 przez sachy
[#6] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Jazzcat, post #4

Oj tam zaraz wypuściłem puszczenie pawia , każdemu może się to przydarzyć, nie wiem co mnie podkusiło ;). Ech..., moja niecna, próba wkręcenia się na debiut się nie powiodła :)

Jak na ten czas to mam coś w stylu ni to intra ni to dentra, czyli grupa, kto-co, podziekował i cześć. Ale myśle że ogień będzie ogień piekielny .

@Sachy
Już zagrzewam się do kodu pijąc zimne sojowe kakałko. pisze na klawiaturze

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 11:58:07 przez asman
[#7] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Jazzcat, post #4

Myślałem, że temat debiutu dotyczy wszystkich kategorii.

Czy jako debiutujący grafik mam szansę na tą nagrodę specjalną?

Jeśli nie, nic nie szkodzi. Prenumerata Pixela i publikacja na łamach tego pisma uważam za wystarczającą motywację.
[#8] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Jazzcat, post #4

[dubel, proszę usunąć]

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 08:03:01 przez Hexmage960
[#9] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Hexmage960, post #7

Myślałem, że temat debiutu dotyczy wszystkich kategorii.
Czy jako debiutujący grafik mam szansę na tą nagrodę specjalną?
Jeśli nie, nic nie szkodzi. Prenumerata Pixela i publikacja na łamach tego pisma uważam za wystarczającą motywację.


Jak, zaznaczyliśmy, chodzi o debiut w konkursach executable, czyli Bigger Amiga i Smaller Amiga Exe. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś prócz obrazka wystawił również coś kodowanego (o czym wspominałem wcześniej). Czasu wciąż sporo OK
[#10] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Hexmage960, post #7

Myślałem, że temat debiutu dotyczy wszystkich kategorii.


Nie pękaj tylko rób to intro z c2p!
[#11] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@Jazzcat, post #10

No właśnie dawaj dawaj, asm znasz to i jakąś prodkę dasz radę. Takiego jednoekranowca na pewno. A trzeba dodać że i narysować też coś umiesz, więc ja tu nie widzę przeszkód. Jeśli masz z czymś problemy to pisz śmiało na forum, dobre duszyczki zawsze pomogą a na pewno doradzą. Poza tym ja tam jak robiłem te moje debiutanckie dzieło (do tej pory nie wiem dlaczego nie było tej debiutowej nagrody a może była i ja jej nie dostałem:) )to myślałem w kategoriach, fajnie by było coś w końcu wypuścic. I przecież nie jest był jakiś niesamowity wyczyn koderski, po prostu łażące robale. Być może są odrobine obrzydliwe ale za to jak fajnie łażą we wszystkich kierunkach. Nie wiem ile będzię debiutantów ale nie wierze żę będzie ich bardzo dużo - co zwiększa szanse na wygranie nagrody. To takie moje dwa grosze :)
[#12] Re: RK/LE 2017 - kolejne niespodzianki!

@asman, post #11

@Slay
@Jazzcat
@Asman

Dzięki za mobilizację oraz ofertę wsparcia! Jednak chyba zostanę przy grafice - lepiej dopracować jedną produkcję. Dobre intro nie zrobi się w kilka dni.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem