Komentowana treść: AmiParty XXII
[#1] Re: AmiParty XXII
No i fajnie. Niebezpieczeństwo tylko takie, że może dane nam będzie słuchać na letnich composach 2h materiału muzycznego. :)

Mam nadzieję, że będzie turniej Lumberjacka, fajnie się w to rypało z innymi uczestnikami. Jak coś to mogę użyczyć pełniaka.

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 20:43:14 przez SokOK
[#2] Re: AmiParty XXII
organizatorzy jak zwykle przesadzają szeroki uśmiech
w piątki i w niedzielę jest luz na stolikach, w soboty może trochę i ciasno ale też są jeszcze miejsca na stołach, przyjeżdżajcie ze sprzętem pomieścimy się
a organizatorzy to niech kombinują więcej stolików i upychają gdzie się tylko da
[#3] Re: AmiParty XXII

@JacK_Swidnik, post #2

Coś w tym jest, na ostatnim letnim party było całkiem luźno na stołach. Ale może jest lepiej tak niż jeśli ktoś miałby się rozczarować brakiem miejsca.
[#4] Re: AmiParty XXII

@JacK_Swidnik, post #2

Jacku nikt nikomu nie zabrania przyjeżdzać a tym bardziej ze sprzętem.
[#5] Re: AmiParty XXII

@Mariodj, post #4

przecież ja nic takiego nie pisałem
ja i tak tym razem będę tylko z jednym sprzętem, mam dość siedzenia
trzeba sie w końcu czegoś napić
[#6] Re: AmiParty XXII

@JacK_Swidnik, post #5

Nawet wiem czego. :)
[#7] Re: AmiParty XXII

@JacK_Swidnik, post #5

Trzymam za słowo :) nie wiem co za okazja ale już ją lubię ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem