Komentowana treść: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
[#1] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
Można liczyć na taki bonus że gdy np: dokona się zakupu edycji papierowej to wersja cyfrowa będzie w cenie 40-50% drukowanej. Czyli kupujemy papierową za 50 i w cenie 20, 25 mamy e-booka.

Taki BlackFriday:) Tylko everyday.
[#2] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@TechNineWonder, post #1

Będą promocje W czwartek pojawi się bardziej dokładny opis książki i uruchomimy specjalną ofertę.
[#3] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
To jak, zrzucamy się na egzemplarz dla Autora Tales of Gorluth?
[#4] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@Hexmage960, post #3

hehehe niby, że do "trójki" kod napisze ? :)
[#5] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@twardy, post #4

he, he
[#6] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
Przejrzałem spis treści i zapowiada się nieźle OK
[#7] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
Przydaloby sie udostepnic jakis rozdzial przykladowy zeby potencjalny kupujacy mogl sprawdzic poziom i styl w jakim ksiazka zostala napisana. Nie ukrywam ze bylem napalony na poczatku ale w kuluarach retro-amigowej spolecznosci krazy nienajlepsza opinia ze to "przedruk instrukcji"
[#8] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@Axi0maT, post #7

nie chcę podcinać skrzydeł autorom tego przedsięwzięcia - doceniam włożoną pracę, ale zgadzam się z Axiomat'em.
Spis treści wygląda bardzo podobnie do manuala i do wersji on-line dokumentacji.
chciałbym się mylić i liczę, że w książce znajdą się np przykłady a nie tylko opisy funkcji języka.
chętnie zerknąłbym na przykładowy rozdział, np. o grafice w trybie Blit, zanimpodjąłbym decyzję.
[#9] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
Zamówione
[#10] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@retronav, post #8

Spis treści jest najbardziej podobny do poprzedniej książki o Amosie, bo to druga pozycja w serii. Jest pisana w podobnym stylu - dla osób, które chcą zacząć programować. Tak jak pisałem, jutro po południu i wieczorem będziemy dodawać bardziej szczegółowe informacje na stronie.

Dzięki za wszystkie uwagi i dotychczasowe zamówienia!

Zapraszam też do Gdańska na RK/LE - będę obecny od piątku do niedzieli, więc możemy przedyskutować wiele tematów
[#11] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@A2, post #10

Mam nadzieję, że to nie jest niewygodne pytanie ale dlaczego nie można dodawać do wersji papierowej możliwości ściągnięcia wersji elektronicznej gratis? Albo po kosztach nośnik(i minimum za nagranie) sam nośnik z wersją cyfrową?

Ja np. lubię mieć wersję papierową, ale doceniam też wygodę wersji elektronicznej - jak np. nie wezmę ze sobą książki. Wiem mało kto to oferuje, ale dla mnie byłaby to duża wygoda. Oczywiście można kupić obie tylko wtedy suma wychodzi dość wysoka...
[#12] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"
Zamówione. Zastanawiam się, czy będę mógł użyć tej książki z AmiBlitzem 3.6, czy jednak tylko emu i BB 2.x?
[#13] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@pgru2, post #11

@pgru2: Darmowa wersja PDF jest dołączana do magazynu RetroKomp. W przypadku książek jest inaczej, ale niektóre pozycje są dostępne w ofercie łączonej (w dziale "Pakiety). Niedługo będzie tu znacznie więcej opcji.

@KM: Podstawą jest BB2.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 18:29:32 przez A2
[#14] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@A2, post #13

Wiadomo kiedy książki przyjdą z drukarni?
[#15] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@KM, post #14

pewnie za dwa tygodnie
[#16] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@QUAD, post #15

Pewnie tak.
[#17] Re: Podręcznik "BlitzBasic - programowanie od podstaw"

@KM, post #14

Część książek jest już rozesłana, natomiast drugą partię wysyłamy w przyszłym tygodniu. W najbliższych dniach będziemy oficjalnie informować o wysyłkach. Staramy się jak najszybciej ale mimo wszystko chwilę to musi potrwać. W razie wątpliwości najlepiej napisać wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie, wtedy sprawdzę konkretne zamówienie.


Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 00:14:33 przez A2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem