Komentowana treść: NetSurf 3.7
[#1] Re: NetSurf 3.7
Jak jest z używaniem tego programu na Amiga OS 3.x? Czy naprawdę mocno się zawiesza jak napisane w opisie na Aminecie? Bo gdyby rzeczywiście był tak dobry jak zbiera nagrodę, to by miało sens używać nowego systemu z serii OS 3.x
[#2] Re: NetSurf 3.7

@pgru2, post #1

Działa całkiem ok.
[#3] Re: NetSurf 3.7

@simka113, post #2

Dziękuję za odpowiedź.
[#4] Re: NetSurf 3.7

@pgru2, post #1

O ile masz Vampire'a to jakiś tam sens ma.
Na 060/80Mhz strona Onetu ładuje się prawie minutę szeroki uśmiech
[#5] Re: NetSurf 3.7

@_arti, post #4

Właśnie mam i tak zbieram informacje do czego warto go wykorzystać . Swoją drogą chyba z powodu narzekania użytkowników na prędkość chyba najnowszy Firefox ma wykorzystywać kilka rdzeni , więc jak zaczną pisać pod to strony to wynik minuty na 060/80 Mhz może być bardzo dobrym wynikiem .

Tak swoją drogą to na Amidze nie jest tak źle ze sprzętem, mam np. taki komputer jak Elwro 800 Jr i myślę jak podłączyć go do BBSa. Portu szeregowego nie ma tylko Junet, a praktycznie oprogramowanie na CP/Ma jest pod modemy na port szeregowy(do wyboru)...

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 11:50:35 przez pgru2
[#6] Re: NetSurf 3.7

@_arti, post #4

Na 060/80Mhz strona Onetu ładuje się prawie minutę


Fil-mik! Fil-mik! pomysł
[#7] Re: NetSurf 3.7

@_arti, post #4

Na 667MHz PowerPC AMCC 440ep CPU też strony ładują się wolno, grafika odświeżana wolno w OWB (Onetu nie sprawdzałem, a tam może być gorzej).

Czy znaczy to, że ten procesor nie nadaje się do WWW? Winny jest soft- czy hardware?

Otóż myślę, że się nadaje.

A ten 060/80MHz to co to takiego? Jaka karta? Jakiś overclock? Jaka Amiga?

Amiga najlepiej współpracuje z dedykowanym hardware. Jest w ten sposób skonstruowana jako całość. Czasami karta może stanowić pewne obciążenie (np. magistrali). Częstotliwość zegara to nie wszystko, są inne czynniki.

Jak chcesz Onet, to architektura PowerPC lepiej się nadaje. Ale tu software kuleje strasznie, wiem po Sam440ep. Można robić szybszy soft? Można. Tylko ludziom brakuje głównie chęci lub czasu.
[#8] Re: NetSurf 3.7
Co z tego że mogę sobie odpalić wersje AOS4.x na A1200? Chociaż to akurat jest spoko.
Ale..."nie ma dla WB3.1, nie ma RULEZa! szeroki uśmiech
Wiem, wiem. Dlatego liczę na wersję Artura.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem