Komentowana treść: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
[#1] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
Kanał się nie przyjmie, nie ma setnego opisu Lotus3 i Sensible soccera. Pecetowcy, którzy ostatnio kupili Amigi będą niepocieszeni.
[#2] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@michal_zukowski, post #1

Też uważam, że tematyką różni się od tego co zwykle jest poruszane przez polski-retro-tuberów. No i fajnie. Czy się przyjmie czy nie to sprawa trzeciorzędna, byleby autor miał z tego radochę.
[#3] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
Ciekawy, myślę, że będę regularnym widzem.
[#4] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@michal_zukowski, post #1

Rozwieje ten kanał kilka moich wątpliwości.
Krótko, zwięźle i na temat.
Nie do wszystkich trafia "słowo pisane" ,
jak nie zobaczą to nie uwierzą OK
[#5] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
Wow, dobre to jest.
[#6] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@vojo, post #5

Naprawdę zapowiada się ciekawy kanał! OK
[#7] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
To nagrywa jakiś user PPA?
Obejrzałem i kupię BigRama do A3k, dzięki! ;)
[#8] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@Raybeez, post #7

no ja tez i już kupiłem :

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 17:21:34 przez Dorian3d
[#9] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda
Takie informacje jak od AmiJazdy nt. Vampire marzyłbym uzyskać w AmiWigilii od Mistrzów AZ i KR...
[#10] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@Raybeez, post #7

Ja przy okazji sprawdziłem zorram, delikatnie szybszy, ale nieznacznie. Z ciekawość sprawdzę ram z radeona na mediatorze PCI.
Może coś więcej będzie o programowaniu.
Trzymam kciuki za kolejne odcinki.
[#11] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@sid777, post #9

Pojawiły się kolejne 3 odcinki o Vampire, a sam kanał to nowa jakość na YT, jeśli chodzi o tematykę amigową.OK
[#12] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@vojo, post #11

No weź, goście na 060 robili to lata temu. No i bez FPU to się używać nie da. I gdzie z tym starym systemem operacyjnym.

ps. wrzuciłem tam link. Super kanał! Lekkie zwiększenie predkości odtwarzania na YT i rzeczy jakich mało! :) Akualnie dla mnie lider polskiego YT amigowego.
[#13] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@sid777, post #12

Ale ja nie chwalę Vampire, tylko kanał na YT.
[#14] Re: Nowy amigowy kanał na YouTube - AmiJazda

@vojo, post #13

Tak, sorry jak niewyraźnie napisałem. Mi też o to chodziło. No może prawie o to samo bo Vamipre tez chwalę. Najlepsza rzecz jaka sie Amidze (dobra, dodam: klasycznej) przytrafiła od czasów radochy jaką początkowo wnosil Escom :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem