• Opis

Analogowa wersja tej kultowej gry. Rewelacyjny materiał na 12 calowym winylu.

zamieścił: nowy80

data: 2017.12.25 17:28

kategoria: Ciekawostki / Another World

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 162

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Another World
Nice. Jaka cena i gdzie kupiłeś? Wersja na CD też jest, nie wiesz?
[#2] Re: Another World

@deez, post #1

Kupiłem dość przypadkowo na allegro kilka miesięcy temu. Niestety nie widziałem wersji na CD. Zapłaciłem o ile mnie pamięć nie myli w okolicach 50 zł. Bardzo przyjemnie się tego słucha, oczywiście wersji Amigowych - tylko do nich mam sentyment :)
[#3] Re: Another World
W sensie - nie gra, tylko soundtrack, tak?
[#4] Re: Another World

@recedent, post #3

Dokładnie tak, na winylu dostępna jest ścieżka dzikowa Another World z różnych platform do porównania.
[#5] Re: Another World
Super! To teraz jak masz patefonkę z USB, zrzuć to jako FLAC czy co tam i zapodaj gdzieś. :)
Jako 1 osobowa grupa crackerska. :) OK

OK, zobaczyłem że wyżej pokazana jest patefonka. Niestety bez USB. :/

Na tym portalu są płyty z CD - oryginalne ze ścieżką dzwiękową:

JEAN-FRANCOIS-FREITAS-ANOTHER-WORLD-OFFICIAL-SOUNDTRACK-CD-NEW

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2017 11:56:34 przez Deftronic/...
[#6] Re: Another World

@Deftronic/..., post #5

Mam gramofon z 1978 roku, standard USB wtedy był mało popularny ;) Super że jest wersja cyfrowa. ja jednak zostanę przy swojej analogowej. Pozdrawiam
[#7] Re: Another World

@nowy80, post #6

Fakt :) Kupiłem tę płytę z ciekaowści, mam Audio Technica AT-LP5 to sobie zgram. ;) Przy okazji trochę poleciałem bo wydałem dodatkowo 450f na 8 świetnie wydanych, limitowanych płyt Alice In Chains. A miąłem nie zbierać analogów...ehh :/

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2017 20:57:09 przez Deftronic/...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem