Komentowana treść: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
[#1] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Dzięki i nawza!!
[#2] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
I ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.
[#3] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
I wzajemnie


Ostatnia aktualizacja: 01.01.2018 03:33:41 przez Blady
[#4] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Kolejny rok..
[#5] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!




Hippi New Year ! OK
[#6] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@selur, post #5

Wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, optymizmu i radości w Nowym Roku!
[#7] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Z okazji Nowego Roku życzę Wam dużo zdrowia, codziennego optymizmu i spełnienia marzeń!
[#8] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego szeroki uśmiech a MorphOSowcom rychłego wydania 3.10.
[#9] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@waldiamiga, post #1

Dużo blizzardów, vampirów i innych zabawek szeroki uśmiech
[#10] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
najlepszego! Sto lat!
I Vampira V8! boks
[#11] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Życzę nam wszystkim żeby w końcu powstał jeden amigowy system dla całej społeczności, żeby zakończyły się wojenki o znaki, prawa, niech Amiga się odrodzi jako jedność społeczności na czymkolwiek, nawet na Vampirze i zdrówka żebyśmy mogli się z tego cieszyć.
[#12] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Najlepszego:).
[#13] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Najlepszego , Życzę Wam i sobie nowego Morphosa 3.10, nowego OS4, nowych Amigi i rozszerzeń do nich :) :)
[#14] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Dzięki i wszystkiego dobrego dla wszystkich, bez względu na preferencje/zboczeństwa
[#15] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@BULI, post #14

bez względu na preferencje/zboczeństwa

Się mówi - Dewiacje :D
[#16] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@waldiamiga, post #15

Nie no, Dewiantom mówimy zdecydowane i stanowcze- raczej nie..
[#17] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@BULI, post #16

Mało tolerancyjny jesteś

A tak na serio to jak mam pisać życzenia, to mi się odechciewa, bo znowu ktoś odpisze na PPA, że "fałszywe".

To nie.
[#18] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Wszystkiego najlepszego!
[#19] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@KM, post #11

Przypomniał mi się dowcip, który pasuje do twoich życzeń

Facet znajduje w lesie lampę Alladyna. Bierze do ręki, trze, trze, w końcu BUM! - wylatuje dżin i mówi - w nagrodę, że mnie wypuściłeś mogę spełnić twoje życzenie! Facet wyjmuje mapę spod kurtki i pokazuje - tu jest wojna, tu głód, tu ludzie umierają na malarię, tam są trzęsienia zmieni etc. - spraw proszę, by to wszystko się skończyło i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Dżin na to - ale ja jestem starym, prostym dżinem, nie mam takiej mocy, by to wszystko ogarnąć. Może coś innego? Facet - No dobra! Mam! - Wyjmuje zdjęcie żony - spraw by była choć ciutkę ładniejsza. Dżin popatrzył, podrapał się po głowie i mówi - hm, ty, pokaż tą mapę jeszcze raz...
[#20] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@_arti, post #19

No, ale Nowy Rok jest od tego aby wierzyć, że Dżin jednak da radę. :) A tak serio naprawdę nie widzicie, że ludzie mają dość kolejnych sporów? Być może wstrzymanie się z zakupami od tych firm na kwartał da im do myślenia. (to to zdjęcie brzydkiej żony) ;)
[#21] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Wszystkiego najlepszego !
[#22] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Najlepszego!!!OK
[#23] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@_Skiba, post #22

Szczekliwego nowego roku dla wszystkich retro fanów
[#24] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@Dziadziomiecio, post #23

Szczekliwego nowego roku dla wszystkich retro fanów
Czyli życzysz nam, żebyśmy się ze sobą cały rok kłócili?
[#25] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@Krashan, post #24

O co podejrzewasz kolegę, on taki spokojny na forum, nie kojarzę, żeby kiedykolwiek coś komuś na złość zrobił, powiedział. A zabawnie wyszło to swoją drogą.
[#26] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Szczęśliwego Nowego Roku! OK
[#27] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!
Aby ten Rok byl lepszy niz poprzedni
[#28] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

@Phibrizzo, post #27

Do tego potrzeba bardzo niewiele.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem