Komentowana treść: Moja Amigowatość - polemika
[#1] Re: Moja Amigowatość - polemika
Poproszę o zmianę linku, ten działa źle.
[#2] Re: Moja Amigowatość - polemika
Kolejny fajny artykuł. Dzięki za wysiłek.
[#3] Re: Moja Amigowatość - polemika
Może tylko zaznaczę, że w założeniu nie była to polemika z żadnym konkretnym tekstem. Napisałem go jakiś czas temu ale do opublikowania tu i teraz zmotywowało mnie podobieństwo w niektórych elementach do tekstu Dariusza. Ta zbieżność jest przypadkowa i niezamierzona.
[#4] Re: Moja Amigowatość - polemika
Fajny artek. Ja osobiście bardzo lubię czytać o przygodach z Amigą, co gdzie, kiedy, dlaczego tak a nie inaczej . Mam nadzieję, że tego typu publicystyki będzie więcej :) .
[#5] Re: Moja Amigowatość - polemika
Bardzo fajne.. bo to osobista relacja z placu boju (czyjejś głowy)- dzięki OK
[#6] Re: Moja Amigowatość - polemika
Przyjemny tekst, fajnie się czytało OK
[#7] Re: Moja Amigowatość - polemika

@nogorg, post #3

Nareszcie tekst, gdzie ktoś nie tylko opisuje wydarzenia ale też potrafi wyciągnąć z nich sensowne wnioski, bez zamykania się w jednej dziedzinie. Pisz więcej, dobrze się czyta gdy ktoś myśli w dłuższej perspektywie i ma szerokie zainteresowania.

(...) historii nie poznaje się po to, aby na nowo rozegrać bitwę, wygrać przegraną wojnę, czy wiecznie żyć mrzonkami. Dla wielu osób historia sama w sobie jest ciekawa. I są osoby dla których to właśnie ta historia. Są też inne sposoby na dzisiejszą zabawę "w Amigę"
[#8] Re: Moja Amigowatość - polemika
Jak już robi się z tego serial...

Na amigaworld.net swego czasu był wątek w podobny deseń.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem