Komentowana treść: BetterWB 4.3
[#1] Re: BetterWB 4.3
Bardzo dobra wiadomość.Myślałem że projekt stanął w miejscu a tu niespodzianka.OK
[#2] Re: BetterWB 4.3

@djpiotrs, post #1

Mam nadzieję, że to zapowiedź jakiegoś konkretnego updata, bo Icon.Library to sobie każdy zainteresowany update'ował na bieżąco, reszta to jakaś ... nie nazwę tego z przyzwoitości.
[#3] Re: BetterWB 4.3

@AmiClassic, post #2

Z jednej strony masz rację update mizerny. Z drugiej osobiście uważam pakiet za bardzo dobry dla klasyka z małą ilością ram i nie wiem co tam można by specjalnie zmieniać/dodawać żeby nie zrobił się drugi classicwb. Sam używam i podoba mi się, że nie ingeruje w sam system tylko dodaje parę w zasadzie niezbędnych aplikacji czy bibliotek. Dodatkowo koncepcja rozpowszechniania na dyskietkach czyni go łatwiejszym w instalacji w porównaniu do konkurencji.

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 13:34:54 przez jarokuczi
[#4] Re: BetterWB 4.3

@jarokuczi, post #3

No bo najlepiej tylko narzekać. Trzeba mieć na uwadze też że są nowi użytkownicy Amigi,którzy w prosty sposób mogą mieć funkcjonalny system , bez długiego szukania , bez pytań itp .... . Z czasem pozwolić sobie na upiększenie systemu do możliwości sprzętu.
Nawet na emulatorach pakiet spisuje się świetnie.
[#5] Re: BetterWB 4.3

@djpiotrs, post #4

Nie wiem czy większość z Was wie, ale Ignacio dwa lata temu w trakcie pobytu na wakacjach miał włamanie do domu i stracił cały dobytek amigowy i nie tylko. Także cieszę się, że znów wrócił do amigowania i tworzenia oprogramowania. Plany miał znacznie ambitniejsze niż to co się w tej chwili pojawiło, ale jak się straciło to nad czym i na czym się pracowało to ciężko o super efekt.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem