Komentowana treść: RiVA 0.53
[#1] Re: RiVA 0.53
Super!!!
Sprawdzilem dzialanie i musze przyznac ze dziala wysmienicie. Na oko widac ze dziala szybciej.
Dodatkowo dziala overlay pod Voodoo3
[#2] Re: RiVA 0.53

@Phibrizzo, post #1

Sprawdzilem dzialanie i musze przyznac ze dziala wysmienicie. Na oko widac ze dziala szybciej.


OK


Dodatkowo dziala overlay pod Voodoo3


Mogę Cię rozczarować, ale overlay pod Voodoo3 (medek) działa od dawna w Rivie ! ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2018 22:44:46 przez BULI
[#3] Re: RiVA 0.53

@BULI, post #2

Nie zrozumielismy sie troche.
Chodzilo mi o to ze poprzedni release (0.52) nie obslugiwal overlaya.
[#4] Re: RiVA 0.53

@Phibrizzo, post #3

Chodzilo mi o to ze poprzedni release (0.52) nie obslugiwal overlaya.


A widzisz, bo ostatnia wersja Rivy przed "przejeciem" przez ApolloTeam obsługiwałą overlay ok, racja
[#5] Re: RiVA 0.53

@BULI, post #4

A to akurat wiem.
[#6] Re: RiVA 0.53

@Phibrizzo, post #5

Tośmy se pogadali szeroki uśmiech
[#7] Re: RiVA 0.53

@BULI, post #6

To moze ja wyjasnie zeby nie bylo nieporozumien.
Moj pierwszy post jest faktycznie bardzo lakoniczyny i moze sugerowac ze nie wiedzialem
o tym ze RiVA wspiera overlay. Oczywiscie wiedzialem o tym doskonale bo uzywam tego
programu od dosc dawna.

Mojes twierdzenie ze "overlay dziala" tak naprawde odnosi sie to tego postu ktory zamiescilem
tutaj:

link

Reasumujac fakty. Poprawnie powinienem napisac ze w wersji 0.53 naprawili to co popsuli w poprzedniej wersji.
Co mysle konczy temat.
[#8] Re: RiVA 0.53

@Phibrizzo, post #7

Tak, tak to już stało się jasne w po twoim poprzednim poście- tak tylko zagadałem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem