Komentowana treść: MorphOS 3.10
[#91] Re: MorphOS 3.10

@Phibrizzo, post #90

"Polaków".
[#92] Re: MorphOS 3.10

@Phibrizzo, post #90

Można przysyłać w swoim ojczystym języku, ale takie raporty muszą być potem przez nas tłumaczone, więc mają niższy priorytet i często trochę potrwa zanim ktoś na nie spojrzy.
[#93] Re: MorphOS 3.10
gratuluję zespołowi oraz użytkownikom, przyznam szczerze, że już zwątpiłem - a tu taka niespodzianka
[#94] Re: MorphOS 3.10

@Jacek Piszczek, post #92

Raporty są anonimowe - czy też w razie gdyby była taka potrzeba macie możliwość kontaktu z autorem raportu?
[#95] Re: MorphOS 3.10

@MaaG^dA, post #94

Raport jest taki jak wpiszesz. Czasami ludzie nic nie podają i raport trafia do kosza, bo u nas się to nie dzieje i nie możemy zadać pytań. Najlepiej podać email.
[#96] Re: MorphOS 3.10

@Jacek Piszczek, post #95

Dobrze wiedziec, bo do tej pory myslalem ze dane uzytkownika sa pobierane np z klucza.
[#97] Re: MorphOS 3.10

@thomek, post #46

Zainstalowałem. Z podobnym problemem, czyli z komunikatem o zbyt małej ilości miejsca.
Skasowanie nieco na chybił trafił rzeczy (no nie do końca, bo np. starego Applications itd.) pomogło, choć to trochę dziwne przy aktualizacji, że nie może sprawdzić, skasować i nagrać nowego, tylko potrzebuje niemal tyle wolnego, co instalacja na czysto (a może się mylę?).
Mniejsza z tym - działa! :)
Na razie tylko zainstalowałem, bawić będę się później, posprawdzam różne rzecz, internet itp. (OWB się nie przegrało, kopiowałem ręcznie z płyty).

A przy kasowaniu dwa razy zawieszał mi się system. Muszę to obadać, nie wiem, czy to jednak nie jest sprawa Pega 1 bez aprila.
[#98] Re: MorphOS 3.10

@Leander, post #97

Komentarz spod MOS-a 3.10. Działa :). Na razie nie udało mi się uzyskać podłączenia dysku zewnętrznego (widzi, ale jako zabezpieczony przed zapisem, odczyt OK), jeszcze muszę przetestować aparat.
[#99] Re: MorphOS 3.10

@Leander, post #98

Zależy w jakim formacie jest dysk. Nie każdy będzie miał opcje do zapisu.
Czy przypadkiem dysk wymagający naprawy nie jest podmontowany jako "tylko do odczytu"
[#100] Re: MorphOS 3.10
Listę zmian w systemie MorphOS 3.10 zamieszczono na MorphOS Library w przyjaznej formie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem