Komentowana treść: Wtyczka Polybios dla Hollywood
[#1] Re: Wtyczka Polybios dla Hollywood
Postanowiłem przetestować tego prostego "czytacza" PDF dodawanego w pakiecie czymś konkretnym i niestety poległ już na interaktywnym formularzu PIT
Nie zmienia to faktu, że Andreas po raz kolejny wymiótł. Człowiek z wielką pasją, który chyba nic innego nie robi tylko siedzi w kodzie całymi dniami.
[#2] Re: Wtyczka Polybios dla Hollywood

@recedent, post #1

Moduły PDF wbudowane w „mainstreamowe” przeglądarki WWW też nie wyświetlają tych formularzy.
[#3] Re: Wtyczka Polybios dla Hollywood

@Krashan, post #2

Tych formularzy chyba nic nie wyświetla poza czytaczem od Adobe. Dlatego mój test był mocno wymagający i - szczerze mówiąc - nie spodziewałem się, że coś się pokaże.
[#4] Re: Wtyczka Polybios dla Hollywood

@recedent, post #1

Jak ten plugin działa? To odzielna aplikacja jest?
[#5] Re: Wtyczka Polybios dla Hollywood

@radzik, post #4

Plugin jak plugin. Możesz go używać w swoich aplikacjach, dzięki czemu uzyskują nowe możliwości (w tym wypadku: tworzenie i przeglądanie plików PDF). Dołączony jest do niego szereg przykładów, które można przetestować - jest i prosty "czytacz" PDFów, który możesz sobie na szybko skompilować (albo nie kompilować, tylko odpalić .hws przez Hollywood, jak leci) i przeglądać pdfki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem