Komentowana treść: Nowy moduł USB dla Amigi 1200
[#1] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200
a co z grami na dwa joye?
[#2] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@michal_zukowski, post #1

a co z grami na dwa joye?

Nic. Jak ktoś chce mieć fajną mysz czy trackball, bo lubi komfort i wybór urządzeń, to niekoniecznie go gry na dwa dżoje interesują?

Alternatywnie, otwierasz obudowę, wkładasz oryginalny moduł, zakręcasz obudowę i grasz na dwa joye na oryginalnym module ;)

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 11:02:19 przez skipp
[#3] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200
Pomysłowy produkt. Co prawda z racji posiadania płyty 1D4, interfejsu Ryś i tego, o czym napisał rzookol, nie skuszę się. Natomiast dostrzegłem w ich ofercie tylną blachę do portów, jak ktoś ma Amigę bez blach. W takiej sytuacji płyta nie jest zamocowana od tyłu. Co prawda cena tej blaszki to 17 eurasów, plus przesyłka, ale...
[#4] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@Krashan, post #3

Natomiast ja, z racji posiadania dwóch 2B, oraz ponieważ nie interesują mnie gry na dwóch graczy na A1200 (jeśli już, to od tego mam A500, no i 16-bitowe konsole) i to rozwiązanie jest dla mnie idealne (eleganckie i niewidoczne) - już zamówiłem. Tym samym TOM2 zostanie w A600, a Centurion pójdzie do A1200 desktop. Jak się sprawdzi, to zamówię drugi egzemplarz :) No i przy okazji zbadam, jak zareaguje na podłączenie gamepada od PC na USB. A nuż problem okaże się nieistniejący ;)

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 15:48:46 przez skipp
[#5] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@skipp, post #4

Czekam na Twoje wrażenia i informacje jak się taki moduł spisuje, również mam ochotę zakupić.
[#6] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200
Do Amigi USB !? pro-fa-na-cja. tfu!
[#7] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@skipp, post #2

"a co z grami na dwa joye?"

(zapewne lamerskie pytanie ;) ale nie znam sie to pytam )
a do tego nie ma jakiegos sterownika ?
co obsluzy rozgaleziacz ?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 09:09:53 przez dzordan
[#8] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@dzordan, post #7

Sam Poseidon zapewne wystarczy.
[#9] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@R-Tea, post #8

Ten moduł jest "przezroczysty " dla Amigi, która myśli ze podpięte jest standardowa mysz
[#10] Re: Nowy moduł USB dla Amigi 1200

@makarsky, post #5

Przesyłka dziś dotarła. Testy + wrażenia wieczorem. Stej tjund.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem