Komentowana treść: AmiUpdate 2.45
[#1] Re: AmiUpdate 2.45
Hmm a jest coś na MorphOS - taki updater i sklepik z programami online w jednym?
[#2] Re: AmiUpdate 2.45

@X-Type^HVR, post #1

Jest Grunch.
[#3] Re: AmiUpdate 2.45

@recedent, post #2

Jest. Trochę leciwy, albo ja się nie dosyć dobrze nim pobawiłem ok patrzę sobie jeszcze.. dzięki
[#4] Re: AmiUpdate 2.45

@X-Type^HVR, post #3

A dlaczego leciwy? Co jest w nim nie tak? Jest ładnie, w pełni zgodnie z systemem, natywnie napisany pod MUI, jest bardzo stabilny (nigdy mi się nie wywalił), znanych błędów nie ma. Ludzie cały czas aktualizują jego bazy danych dzięki czemu zawiera aktualną listę oprogramowania. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić czego jeszcze mógłbym od niego chcieć. Ostatnia wersja pochodzi z 2015 roku, bo zwyczajnie nie ma czego tam dorabiać czy poprawiać.
[#5] Re: AmiUpdate 2.45

@MDW, post #4

Oj jest co poprawiać, gdyż cały czas nie działa jak trzeba. Jak wgrywamy wszystkie programy do katalogu Aplikacje na partycji systemowej, to widzi wszystko i uzupełnia. Ale MorphOS to nie winda i ja mam programy na innej partycji. I Grunch niestety nie widzi połowy programów. Dlatego ja go nie używam, bo pomija mi część aktualizacji, choć co jakiś czas uruchamiam i sprawdzam, czy coś się poprawiło.
[#6] Re: AmiUpdate 2.45

@AS, post #5

Ja też mam programy na innej partycji i nie zauważyłem żeby któregoś nie widział. Może po prostu nie zauważyłem, bo aktualizacja programów w amigowym świecie to niezbyt częste dzisiaj zjawisko. szeroki uśmiech Ale od czasu do czasu coś tam jednak się aktualizuje więc generalnie Grunch działa.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 12:04:37 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem