Komentowana treść: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4
[#1] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4
Nowy Coffin r53 tez juz jest do zassania. Hehe na 2.9 w CDTV dzialalo mi tylko x10, teraz pisze z turbo cora x12 - jest stabilnie, jest dobrze :).
[#2] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@fazior, post #1

Czym Coffina rozpakowywujesz na karte SD?
[#3] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Stoopi, post #2

Rozpakowany 7zipem obraz przewalam na hdd wynalazkiem pn. Win32DiskImager.
[#4] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@fazior, post #3

Winzip daje mi info że archiwum uszkodzone. Spróbuję 7zipem.

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 12:15:12 przez Stoopi
[#5] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Stoopi, post #4

Z tym r53 też miałem przejścia, przy pierwszej próbie zaciągnięcia utorrentem zassało się zadziwiająco szybko i plik faktycznie był uszkodzony, przy drugiej próbie poszło w całości.
[#6] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Stoopi, post #4

Jak rozpakowujesz to 7zipem jak to jest archiwum RAR ?
[#7] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Amigo-A1200-040, post #6

Normalnie szeroki uśmiech

Unpacking only: AR, ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DMG, EXT, FAT, GPT, HFS, IHEX, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, QCOW2, RAR, RPM, SquashFS, UDF, UEFI, VDI, VHD, VMDK, WIM, XAR and Z.
[#8] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Amigo-A1200-040, post #6

The main features of 7-Zip:
High compression ratio in 7z format with LZMA and LZMA2 compression
Supported formats:
Packing / unpacking: 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP and WIM
Unpacking only: AR, ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DMG, EXT, FAT, GPT, HFS, IHEX, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, QCOW2, RAR, RPM, SquashFS, UDF, UEFI, VDI, VHD, VMDK, WIM, XAR and Z.
7-zip daje radę:).
[#9] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@fazior, post #8

To mnie w 7zip pokazuje że nie można rozpakować, więc rozpakowałem WinRARem, a po wrzuceniu tego na kartę SD pokazuje EMUTOS pomysł
[#10] Re: Apollo Core GOLD 2.10 oraz sterownik SAGA 1.4

@Amigo-A1200-040, post #9

No bo jest tam partycja z tosem. Wystartuj Amę z wciśniętym fire w joyu a zobaczysz emm tosa - przez oryginalne gnaty obraz leci. Tylko po co na Amie odpalać tosa? Opcja dla masochistów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem