Komentowana treść: The Enhancer Software 1.4
[#1] Re: The Enhancer Software 1.4
A gdzie wersja dla systemu 3.x?
[#2] Re: The Enhancer Software 1.4

@Cedrat, post #1

Ten pakiet od początku swoich założeń nigdy nie był przewidziany ani tworzony z myślą o 3.x.
[#3] Re: The Enhancer Software 1.4

@Cedrat, post #1

przesz jak wol napisane
"...które mają mieć wyraźny wpływ na zwiększenie doznań z korzystania z AmigaOS 4"

aczkolwiek doznania moga byc takie i siakie i w sumie nie okreslono jakie konkretnie maja byc one
[#4] Re: The Enhancer Software 1.4
Sterownik do sieciówki dla X5000 dla MorphOSa będzie wypuszczony w najbliższym czasie. Dodatkowym plusem jest to, że jesli jakies bledy zostaną wykryte w AmigaOS4 w tym sterowniku to MorphOS dostanie poprawki, a jak w MorphOSie to AmigaOS4.
[#5] Re: The Enhancer Software 1.4

@mailman, post #2

Jak to nie był? obiecywali wersję dla OS3 wielokrotnie, publikowali raporty z postępów. Linki na szybko:

http://www.generationamiga.com/2016/12/28/enhancer-software-1-2-released/
http://eab.abime.net/showthread.php?t=82644

Więc - gdzie wersja dla OS3?
[#6] Re: The Enhancer Software 1.4

@Cedrat, post #5

A to ciekawostka. Całkowicie mi to umknęło albo zapomniałem ☺
[#7] Re: The Enhancer Software 1.4

@mailman, post #6

nigdy nie bralem tych deklaracji zbyt powaznie. nalezy oczekiwac ze aeon jest zainteresowany zbudowaniem pewnej obslugiwalnej infrastruktury wokol proponowanego przez nich sprzetu, dlatego wykupili wiazke aplikacji ktora zamierzali przeportowac na ich platforme. przy tej okazji jakies ochlapy w postaci niezbyt zaawansowanych poprawek moglyby spasc ze stolu na pocieszenie uzytkownikom amigi, ale mielismy juz przyklad jak daleko to moze siegac w postaci tego co sie stalo z personal paint. cudow nie bedzie. to jest po prostu lanie oliwy na fale emocji srodowiska.
[#8] Re: The Enhancer Software 1.4
Oglądnąłem wczoraj wideorecenzję 'Mufy" i utwierdziłem się w przekonaniu, żeby tego nie instalować. To jest narośl na AmigaOS. Poza sterownikami i przeglądarką multiviewer ten pakiet nie prezentuje sobą żadnej wartości. Rozwój TuneNet jest żaden (a możną pobrać starszą wersję darmową), podobnie innych elementów. Ewolucja doka dublującego systemowy nie skłoni mnie do zakupu nowych wersji ES. To zwykły ochłap z błędami, odrzut przed wypuszczeniem wersji 2.0.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem