Komentowana treść: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA
[#1] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA
A kiedy zapowiadana wersja czarna ?


Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 19:53:32 przez Dorian3d
[#2] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA
Bardzo estetyczny ten adapter:).
[#3] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA
Jeżeli chciałbym coś tam z boku wsadzić to chyba faktycznie zrobiłbym to w taki właśnie sposób. Może trochę dziwne rozwiązanie ale najbardziej praktyczne. Sądząc po zdjęciach adapter jest całkiem fajnie wykonany.
[#4] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Dorian3d, post #1

A kiedy zapowiadana wersja czarna?
Pierwsza sztuka jest już częściowo zmontowana (mam kilka przygotowanych kompletów płytek i części), jednakże bieżące zamówienia mają pierwszeństwo.



Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 21:27:42 przez Krashan
[#5] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Krashan, post #4

Będzie w Polsce do kupienia bo KA21 jeszcze nie spotkałem u naszych dystrybutorów (ebay mnie nie interesuje) ?
[#6] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Daniel76, post #5

Jak dystrybutorzy zamówią – to będzie. Co prawda nie natychmiast, bo obecnie realizuję zamówienia sprzedawców zza granicy, ale idzie to w miarę szybko.
[#7] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Krashan, post #6

hmm

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 21:29:36 przez Dorian3d
[#8] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Krashan, post #4

OK
[#9] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@Krashan, post #6

Zamówią :)
[#10] Re: KA02 - zewnętrzny adapter PCMCIA

@fazior, post #2

W tej chwili jest dostępne kilka sztuk w Retro Ready. Obecnie w białym kolorze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem