Komentowana treść: Icaros Desktop 2.2.4
[#1] Re: Icaros Desktop 2.2.4
Sciągnięte!
[#2] Re: Icaros Desktop 2.2.4

@simka113, post #1

A ja zassysam tylko update z 2.2.3.
[#3] Re: Icaros Desktop 2.2.4
Pobieram. ;) Próbował z Was ktoś wersji Arosa 64bit? Pewnie na razie to raczej ciekawostka niż użyteczny system?
[#4] Re: Icaros Desktop 2.2.4

@KM, post #3

mam na wirtualnej maszynie wersje smp-pc-x86_64. System się uruchamia, ładnie działa... i tyle sprawdziłem. Brak czasu na dobre pobawienie się Icarosem a co dopiero Arosem z Symmetric MultiProcessing.
[#5] Re: Icaros Desktop 2.2.4

@KM, post #3

x64 i wersja smp naleza w przeciwienswie do dotychczasowych dystrybucji (abi v1 386) do nowego abi v1, ktore nie jest jeszcze ukonczone/stabilne. pewnym wyjatkiem jest tu platforma amiga-m68k, ktora orientuje sie na binarnej kompatybilnosci z oryginalnymi kickstartami, systemem i jego oprogramowaniem. dlatego dostepne oprogramowanie dla platform abi v1 zawiera sie w tym co jest dostepne w kontrybucjach (no i jak ktos potrafi, moze skompilowac dostepne zrodla np w portach, na przyklad na moim githubie sa zrodla dla aktualnej wersji aros osyssey v1.25, ktore kompiluja na x86, ppc i m68k i ktorych dzialanie sprawdzalem na x86. ale z x86 osobiscie rzadko mam do czynienia, bo nie nalezy to do mojego glownego obszaru zainteresowan.
[#6] Re: Icaros Desktop 2.2.4

@wawrzon, post #5

Ten Icaros bazuje na starym AROSIE z 2017 czy mi się wydaje?
[#7] Re: Icaros Desktop 2.2.4

@Pawelek, post #6

AROS dla x86 dla ABI V0 nie jest rozwijany od dawna. Cała para idzie w ABI V1 i co jakiś czas jakaś dobra dusza robi backport do V0. Wtedy jest sens aktualizować pliki systemowe. Pozatym icaros to nie sam AROS, tylko min. AmiBridge i bardzo dużo oprogramowania.

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 14:43:16 przez jarokuczi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem