Komentowana treść: GuruNet
[#1] Re: GuruNet
To świetna wiadomość dla powracających do 1998 roku
(choć na wifi jeszcze trochę poczekają)
.
[#2] Re: GuruNet

@rePeter, post #1

RS 232 to trochę wolne....Śpioch
[#3] Re: GuruNet

@WojtekX, post #2

Ciekawe, dlaczego nie jest to kompatybilne z A1200 i A500...
[#4] Re: GuruNet
To jest urządzenie zgodne w plipboxem, więc podłączone będzie do portu równoległego.
Ma gniazdo RJ45.
Modem wifi powstanie później
[#5] Re: GuruNet
co to do diaska jest 115.2K ?!?!
115,2 K funtow, kłakow, sloni, czy kukawek...

jak mozna sprzedawac produkt i nie podac konkretnych informacji o tym produkcie
[#6] Re: GuruNet

@selur, post #5

Podejrzewam, że chodzi o liczbę bitów na sekundę (Baud Rate) jak na poniższej ilustracji.

Ja czekam na modem Wi-Fi Guru-Modem na port szeregowy RS-232 Amigi. Kapitalne i eleganckie rozwiązanie na podłączenie Amigi do współczesnej sieci.

[#7] Re: GuruNet

@selur, post #5

Akurat ta wartość 115.2kbit/s tyczy sie urządzenia które dopiero będzie dostępne. (Modem wifi)
Urządzenie z newsa ma RJ45, podłączone jest do portu LPT i jest zgodne plipboxem
[#8] Re: GuruNet

@Norbert, post #7

Do RJ45 w A600 to wystarczy karta lan PCMCIA.
[#9] Re: GuruNet

@ryshard, post #8

A kto komu zabroni mieć dwie karty sieciowe ?
W pcmcia można mieć w tym czasie rozszerzenie pamięci,, czytnik kart, czy napęd CD.
[#10] Re: GuruNet

@ryshard, post #8

Ja wolę Internet po portu Serial, bo z tyłu komputera wychodzi. Co najwyżej pomysł pana Krashana z kątówką może z tym eleganckim rozwiązaniem konkurować.

Myślę też, że ten Guru-Modem ma łatwiejsze do zakodowania sterowniki aniżeli karta sieciowa na PCMCIA - a co za tym idzie szybciej to komputer obsłuży.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem