Komentowana treść: Heroes of Gorluth
[#1] Re: Heroes of Gorluth
[#2] Re: Heroes of Gorluth
Hue hue. A night owl design daja takiego Trap Runnera 100% w assemblerze i 500% bardziej grywalnego za free.

Nie o take gry amigowe walczę.
[#3] Re: Heroes of Gorluth

@twardy, post #2

ssie palke i wszyscy tutaj to wiemy
[#4] Re: Heroes of Gorluth

@selur, post #1

Ciekawe ile moj post na EAB powisi :
link

link do screena :)

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 22:14:38 przez twardy
[#5] Re: Heroes of Gorluth
Jest jakis fajny tutek do tego Backbone? Dorobilbym se do wypłaty wypuszczając jakiegoś crapa za dwudziestaka ojro od szt.
[#6] Re: Heroes of Gorluth

@twardy, post #2

Lol... faktycznie, grafika jak w 1988...
[#7] Re: Heroes of Gorluth
Ha kupilem nawet w preorderze. Ta gra to klapa. Nie warta nawet 1 centa.
[#8] Re: Heroes of Gorluth
Double

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 22:21:57 przez sand
[#9] Re: Heroes of Gorluth

@twardy, post #4

Zwycięstwo ! Moderator poparł moją opinię :)

link
[#10] Re: Heroes of Gorluth

@twardy, post #9

Brawo Ty OK
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Heroes of Gorluth
Obawiam się że sama gra jest mało warta. A wysoka cena (20 €) powstała z przygotowania płyty, wytłoczenie jej i nadrukowanie obrazka. dodatkowo to samo z okładkami do pudełka. I jeszcze w tej cenie zawarte są koszty wysyłki (bo sama wysyłka jest niby darmowa).

I jeszcze w to jest wliczony podatek VAT 19%.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 13:17:07 przez gilban
[#14] Re: Heroes of Gorluth

@gilban, post #13

no wlasnie, kolekcjonerzy sa az tak slepi ze nie widza, ze poza ladnym pudelkiem, nadrukiem i plytka dostaja nic niewartego smiecia?

Dziwne bo na alledrogo slabe gry nie maja brania, nawet w najlepszym wydaniu pudelkowym i za znacznie mniejsza kase.
[#15] Re: Heroes of Gorluth
śmieszy mnie to, że ludzie z EAB kupują specjalnie dla tej gry TF328 do CD32
[#16] Re: Heroes of Gorluth

@charliefrown, post #15

śmieszy mnie to, że ludzie z EAB kupują specjalnie dla tej gry TF328 do CD32


Ha, ha co za czasy
[#17] Re: Heroes of Gorluth

@gilban, post #13

To jest zwykły box jak album cd. Koszt produkcji nie powinien przekroczyć 1 euro. Już przesyłka to większa część. Może nawet 1/4 tej ceny. Ogólnie cena chyba spoko ale wolałbym zagrać w jakieś demo przed zakupem :)

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 18:22:39 przez juen
[#18] Re: Heroes of Gorluth

@juen, post #17

z calym szacunkiem juen, fajnie ze gosc sie stara i traci czas, ale to dalej bakbone. krap. do tego ludzi na lemonie dali temu czemus ocene 7...
[#19] Re: Heroes of Gorluth

@selur, post #14

Bo gość za 5 lat zrobi hit w ASM/C i te jego stare gierki wydane w ograniczonej ilości będą warte 100x tyle hahaha ha
Popatrz na taką słabą grę jak SurfNinja na CD-32. Jest sporo warta, na zachodzie chodzi po parę stów. 2x drożej niż Another World

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 21:49:27 przez flops
[#20] Re: Heroes of Gorluth

@twardy, post #4

Backbone nie jest problemem, wyobraźnią można przezwyciężyć wszystkie limity i koder ASM nic nie zmieni, jeśli gra będzie do dupy. Może ktoś mógłby zoptymalizować rutynki w backbone, co by ta gra żwawsza się zrobiła. Widzę na EAB mały wywiad z autorem, ale źródła są nie do odzyskania.


Jak oglądam te szczątkowe filmiki, to nie wygląda ta gra graficznie tak źle i działa lepiej i szybciej niż np. Rolling Thunder. Czy on to uruchamia na TF328?


Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 03:52:40 przez sanjyuubi
[#21] Re: Heroes of Gorluth

@sanjyuubi, post #20

Backbone nie jest problemem, wyobraźnią można przezwyciężyć wszystkie limity i koder ASM nic nie zmieni, jeśli gra będzie do dupy.


Z drugiej strony Backbone ma ograniczenia i jest jakby niedokończony, pisał o tym dokładniej Leon na forum podczas prezentacji portu gry, którego to zrobił właśnie w Backbone.
[#22] Re: Heroes of Gorluth

@selur, post #14

Dziś to gniot i mało osób to kupi.

Za parę lat to kąsek kolekcjonerski
tak było z innymi gniotami na cd 32.
[#23] Re: Heroes of Gorluth

@sanjyuubi, post #20

Jak oglądam te szczątkowe filmiki, to nie wygląda ta gra graficznie tak źle i działa lepiej i szybciej niż np. Rolling Thunder.

Porówanie do RT jest dla mnie niesmaczne (oczywiście z przymrużeniem oka).
Nie wiem czy znajdziesz grę, która jest wolniejsza od Rolling Thunder. Jak dobrze pamiętam to to RT ma w porywach 6 fpsów ( 9 ramek - i to nie jest żart). Nie wiem ile ma TOG bo w ręku nie miałem i nie ma wersji demo. Ktoś musiałby to sprawdzić.
[#24] Re: Heroes of Gorluth

@asman, post #23

Ale nie był zrobiony w backbone.
[#25] Re: Heroes of Gorluth

@sanjyuubi, post #24

Zacieta dyskusja o wielkim gniocie w bakbonie.

nie zal wam czasu i checi na takie miernoty ??
[#26] Re: Heroes of Gorluth

@asman, post #23

Nie znałem Rolling Thunder, nie wiedziałem, że takie marne komercyjne gry na Amigę wychodziły. Nawet na C64 port śmigał, a Amigowy wlecze się bardziej niż backbone. Po tym co zobaczyłem gdy Amitena to wysoka półka :) A tak poważnie graficznie momentami całkiem niezły jest ten Heroes of Gorluth.
[#27] Re: Heroes of Gorluth

@asman, post #23

A byl jakis podobny tytul do RT na pegasusa albo arcade? Bo coś mi ta gra przypomina, tylko nie wiem, czy akcja w jakiejs dżungli się nie toczyła przypadkiem.
[#28] Re: Heroes of Gorluth

@SuperBuster, post #27

Tak, bo to jest konwersja z Arcade.
[#29] Re: Heroes of Gorluth

@selur, post #1

"Please stop this shit here and continue ranting about HOG over at PPA.pl!
THANKS!"


Please STOP making those ugly crapps !

THANKS OK
[#30] Re: Heroes of Gorluth

@flops, post #26

Nie znałem Rolling Thunder, nie wiedziałem, że takie marne komercyjne gry na Amigę wychodziły. Nawet na C64 port śmigał, a Amigowy wlecze się bardziej niż backbone

RT to mistrzowski pokaz jak nie pisać gier w ogóle a w asm w szczególności.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem