Komentowana treść: Przewodnik po grach RPG
[#1] Re: Przewodnik po grach RPG
chetnie bym kupil ale polska wersje i w cenie 30 pln OK
[#2] Re: Przewodnik po grach RPG

@selur, post #1

15 zl
[#3] Re: Przewodnik po grach RPG

@Dorian3d, post #2

15zł? Wiesz ile za to możesz piwa kupić a ile chleba się najeść?
[#4] Re: Przewodnik po grach RPG

@selur, post #1

Ja to kupie ale tylko ta kolekcjonerska bo ma ten specjalnyzeszyt do kreslenia map. Tego normalnie nigdzie juz nie dostaniesz. Bialy kruk.
[#5] Re: Przewodnik po grach RPG

@softiron, post #4

Taaaaaa... Jasne. Jednak wolałbym zawartość książki. He he ha ha hi hi. A dostaniesz, owszem, w byle papierniczym :P
[#6] Re: Przewodnik po grach RPG
Czyżby płatność była tylko przez paypal? Nie widzę opcji płatności kartą VISA itp.
[#7] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #6

Jest jeszcze opcja płatności przez Google Pay.
[#8] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #6

Ja płaciłem bezpośrednio kartą MasterCard (nawet sprawdziłem dla pewności w historii rachunku).

Wydaje mi się, że po wyborze pozycji + kosztów przesyłki pojawiają się na dole opcje do wyboru odnośnie sposobu płatności i powinna być opcja zapłacenia kartą
[#9] Re: Przewodnik po grach RPG

@Splavinho, post #8

Potwierdzam. Można płacić także mastercard. Zamówienie złożone. :)
[#10] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #9

ja też zamawiam, mam już 5 książek z tej serii i są super
[#11] Re: Przewodnik po grach RPG

@selur, post #1

@Selur no nie inaczej! Lokalizacja zobowiazuje, co nie? ;)
[#12] Re: Przewodnik po grach RPG

@RadziN, post #11

Cel jest szczytny więc dlaczego nie dać więcej?
[#13] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #12

Może rozumuje w ten sposób:

Pochodzę z biednego obszaru, potrzebuję pomocy w zdobywaniu edukacji i zatrudnienia - to już lepiej sam sobie dam te pieniądze, uniknę pośredników!
[#14] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #12

Nie zrozumiales przekazu... rzuc okiem na lokalizacje adresata i juz chyba zalapiesz ten maly wysublimowany zart, zlekka tracajacy sarkazmem. :)
[#15] Re: Przewodnik po grach RPG

@RadziN, post #14

U nas, w Małopolsce - żart niezrozumiały. Chyba, żeby pochodził z Krakowa.
[#16] Re: Przewodnik po grach RPG
W trakcie prac nad książką na blogu link udostępniane były kolejne wersje książki (dokument PDF). Na czas druku wersji drukowanej tymczasowo je usunięto ale nadal można ten plik znaleźć i to w finalnej wersji (1.0) np. na archive.org (Google).

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 13:27:55 przez lod20
[#17] Re: Przewodnik po grach RPG

@lod20, post #16

Właśnie otrzymałem książkę CRPG BOOK ale bez obiecanych dodatkowych gadżetów. Nie żebym od nowa chciał rysować mapy np. "Eye of the beholder" ale czuję się z lekka oszukany. Nigdzie mi nie napisali, że się nie załapałem się w pierwszym tysiącu egzemplarzy.
[#18] Re: Przewodnik po grach RPG

@Rafał A-3000, post #17

Obecnie dostępna jest w przedsprzedaży, podczas której możliwe jest również nabycie kolekcjonerskiej edycji, limitowanej do 1000 egzemplarzy, która składać się będzie ze specjalnej obwoluty, plakatu, zeszytu do kreślenia map, ołówka oraz pięciu pocztówek.
[#19] Re: Przewodnik po grach RPG

@mailman, post #18

Patrząc na dane przelewów to wygląda na zamówienie samej książki. Może się rozmyślilem z dodatkami i tego nie pamiętam. Jeśli w lutym funt był po ok. 5zł to by pasowało. Jaka była cena wersji limitowanej? Obecnie jest niedostępna i ta opcja jest nieaktywna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem