Komentowana treść: Wicher CDTV
[#1] Re: Wicher CDTV
Mhmm, już się ucieszyłem, że wreszcie coś szybszego niż 68000 i mieszczącego się pod maską a tu klops
[#2] Re: Wicher CDTV
Te akceleratorki robi jedna osoba? Kiedyś zerknąłem na ofertę do A500 lub A1200 [którj chyba nie ma] i totalny brak. Na niemieckim sklepie cena trochę duża.
[#3] Re: Wicher CDTV

@_arti, post #1

Pewnie będzie później coś więcej niż 68000. Rynek mały trzeba szanować popyt.
[#4] Re: Wicher CDTV

@PrzemasIII, post #3

Pewnie będzie później coś więcej niż 68000. Rynek mały trzeba szanować popyt.

Zrobiłem teraz ten ram, bo akurat mam przez jakiś czas dostęp do Amigi CDTV, której niestety nie posiadam we własnych zbiorach. Tak więc ilość Wichrów CDTV też będzie ograniczona, a czy powstanie coś szybszego, to będzie zależało czy znów wejdę w posiadanie CDTV. Ot cała filozofia.
[#5] Re: Wicher CDTV

@spidi, post #4

To ja ci mogę wysłać swoją
[#6] Re: Wicher CDTV

@spidi, post #4

To nie był zarzut :) Widzę że już jest ktoś kto problem cdtv rozwiązał :)
[#7] Re: Wicher CDTV

@_arti, post #1

Kiedyś to marzyliśta żeby mieć nawet skromny dysk scsi w cdtv bo rozszerzeń na rynku prawie 0 a te co były to siedziały już w jakiś cdtv poza zasiegiem kupna. Teraz widze zajebiste rozszerzenie z IDE ... Ale ciagle beczki są bez dna. Wstyd. Gratuluje autorowi oraz super że znalazło się to na rynkuOK
[#8] Re: Wicher CDTV

@BomberMAX, post #7

Akurat w tym przypadku SCSI spisuje się o wiele lepiej niż IDE (CDTV) ale tu nie o to chodzi. Po prostu procek 68000/7MHz nadaje się co najwyżej do sterowania drukarką.
[#9] Re: Wicher CDTV

@_arti, post #8

Tak, ale kiedyś nikt nie myślał nawet o szeroko dostępnych dyskach IDE - bo tylko SCSI było pod ręką .... nie znoszę wybrzydzania i to tyle EOT a producentowi gromkie brawa!
[#10] Re: Wicher CDTV

@BomberMAX, post #9

Mam pytanie do was.
Jaka jest różnica tego Wicherka CDTV względem Savyna 68k plus?
Czy działa na Wicher CDTV CD?
Czy zegar moze być szybszy niż 14mhz?
I jak z dostępnością i ceną tej karty?
[#11] Re: Wicher CDTV

@spidi, post #4

Mozna gdzies kupic w polsce?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem