Komentowana treść: AMOS2
[#1] Re: AMOS2
O fajnie. Dorzucam się :)
[#2] Re: AMOS2

@juen, post #1

Minus: pozostaje stary syntax, więc bardzo niefajny, stary, niewspółczesny, basicowy, fuj.
Plus: jest tłumaczony na Javascript, więc twórcy wszelkiego rodzaju amosowych KrejziPriestów mogą na nowo, niewielkim kosztem "zaistnieć" na innych platformach (ale wątpię aby to kogoś interesowało).
Plus dla autora: ma super zabawę w translację środowisk.
Ale, czy mając obecnie JS na przeglądarki i noda z dodatkami ktoś na taki relikt składniowy zwróci w ogóle uwagę?
Juen, będziesz w tym naprawdę rzeźbić?
.
[#3] Re: AMOS2
Faktycznie ciekawostka. Ale skoro autorowi to sprawia przyjemność i pozwala mu poczuć się jak kilkadziesiąt lat temu to niech się bawi. Mam nadzieję, że hurra-komentarze na Facebooku przełożą się na ilość osób faktycznie używających tego języka. No i że autor zabezpieczy jego rozwój na wypadek gdyby mu się znudziło i w przyszłości znalazł sobie ciekawszą zabawkę.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 23:23:52 przez MDW
[#4] Re: AMOS2

@rePeter, post #2

Nie, ale myślę że jesteśmy mu coś winni :)
Z chęcią za to zobaczę jego źródła bo js-em zajmuje się zawodowo więc to jest dla mnie ciekawe
[#5] Re: AMOS2
Ciekawostką jest też fakt, że Francois planuje się przeprowadzić albo już się przeprowadził do Polski: link.
[#6] Re: AMOS2

@gracka, post #5

tak, u nas jest juz od dawna i mozna go spotkac nawet na niektorych imprezach, bardzo spoko gosciu :)
[#7] Re: AMOS2
Linki do pobierania nie działają
udało się komuś na maca pobrać ?
jak tak to poproszę o podesłanie na maila quad () myapple.pl
[#8] Re: AMOS2

@QUAD, post #7

Wygląda na to, że strona przeszła mały lifting od czasu dodania newsa :)
Aktualny link do pobierania paczek: https://www.amos2.org/download
Paczki są udostępnione na serwerach OneDrive: link bezpośreni
[#9] Re: AMOS2

@Slepaq, post #8

Dzięki, działa :)
[#10] Re: AMOS2

@QUAD, post #9

nom dziala out of box. i mozna robic wstawki w js, ale osobiscie wolalbym by wszystko z amos2 dzialalo na amos pro na Amidze :)
[#11] Re: AMOS2
No nareszcie będzie jakiś normalny język programowania na pc-ta szeroki uśmiech
[#12] Re: AMOS2

@nicos, post #11

OKok, racja
[#13] Re: AMOS2
Dla mnie rewelka. Problem jest taki, że używałem extenszynów. I pewnie wyjdzie z tego sieczka
[#14] Re: AMOS2

@groovebox, post #13

Zawsze można je odtworzyć w js :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem