Komentowana treść: SysInfo 4.3
[#1] Re: SysInfo 4.3
super!
[#2] Re: SysInfo 4.3
Znamy i używamy OK
[#3] Re: SysInfo 4.3
No, ale z comment'ami to nie wiem czy to ma być tak śmiechowo czy na poważnie...
Potrafi wykryć Vampire natomiast na okoliczność mojej A2000 wywala "Virtual Amiga?".
Ja sobie wypraszam... wolałem już "Phone me NOW!!!".

[#4] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

Masz za mocny sprzęt
[#5] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

Faktycznie głupie, po prędkości chipu łatwo się możę zorientować, że to klasyczne układu Amigi.
[#6] Re: SysInfo 4.3
Z ciekawości sprawdziłem na Morphosie. Pod E-UAE teraz ładnie pokazuje 68020
[#7] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

Czemu taki słaby wynik? Powinno być coś blisko 200x A600... A, to prawdziwe 060?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 14:51:24 przez tbone
[#8] Re: SysInfo 4.3

@tbone, post #7

to Tk60 /100
[#9] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

Musze sprawdzić co pokaże na B2060 u mnie :)
[#10] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

"Phone me NOW!!!".

Ten komunikat funkcjonuje bez zmian.
Widocznie dodano jeszcze jeden bo w koncu ktos sie zorentowal ze powstaly szybsze karty (np Vampir).
Jednej rzeczy jakiej mi brakuje to przeskalowanie wykresu w dol.
Mi na 060 czerwony pasek zderza sie z ramka a chcialbym wiedziec jakie by byly jego poproorcje z pozostalymi kiedy bylby caly widoczny.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 21:38:49 przez Phibrizzo
[#11] Re: SysInfo 4.3

@Kilos, post #3

z ciekawości - czemu w polu FPU jest dopisek 68882? Nie powinno być po prostu samo 68060?
[#12] Re: SysInfo 4.3
SysInfo 4.3 - Radioactive

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem