Komentowana treść: BestWB 1.3
[#1] Re: BestWB 1.3
Ciekawe czy instalka zadziała z Vampirem na karcie CF.

Zainteresujęsię bliżej pakietem po tym newsie!
[#2] Re: BestWB 1.3

@David, post #1

Czemu ma nie zadziałać, jeśli spełnisz podstawowe wymagania w postaci kicku od Hyperionu to pewnie pójdzie, instalka może sprawdzać biblioteki ewentualnie .device po za tym instalacja w AmigaOS i pochodnych to podmiana plików. Ale co w ogóle kupiłeś już monitor czy będziesz instalował w ciemno
[#3] Re: BestWB 1.3

@tWINpIX, post #2

szczego Wy, antywompierzofce, tak posikujecie w ogóle? Przypomnę może, że np. nie wszystkie monitory LCD są w stanie wyświetlić obraz z Amigi przez VGA. Takich tematów z pytaniami "czy ten monitor zadziała" na PPA było całkiem sporo. Problem z obrazem z wompierza zapewne z biegiem czasu zostanie rozwiązany, w odróżnieniu od tego drugiego.
[#4] Re: BestWB 1.3

@tWINpIX, post #2

Planuję zakup telewizora (kompatybilnego), lecz ponieważ okazało się, że kupuję działkę, sprawa się przesunie, pewnie o 2 miesiące.

Monitorów nie używam, generalnie uważam, że są do dupy.
[#5] Re: BestWB 1.3

@snajper, post #3

A ja przypomnę, że Amiga powstała w latach gdy o monitorach LCD można było pomarzyć. Wąpierz już po latach od masowego wejścia na rynek i dlatego jest to mega wielki fuckup Apollo Team.
[#6] Re: BestWB 1.3

@David, post #4

A widzisz, opchnąłem niedawno infotronica, który łykał wszystko co wypluło V2. Za 60zł
[#7] Re: BestWB 1.3

@tbone, post #5

A ja przypomnę, że Amiga powstała w latach gdy o monitorach LCD można było pomarzyć.


a co to ma do rzeczy? Czy LCD używają jakiegoś nowego standardu na tym wejściu VGA? Każda karta graficzna od PC (z D-Sub15) - również wyprodukowana w latach, kiedy o LCD można było pomarzyć - nie miałaby zapewne problemów z wyświetleniem obrazu na LCD. Jak masz co do tego wątpliwości, to mogę w najbliższych dniach sklecić jakiegoś 486 z Tridentem 8900C i cyknąć fotkę.
Ale dzięki temu przynajmniej widać, kto kocha wompierze szczerze, a kto faryzeuszem jest obłudnym.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 22:30:05 przez snajper
[#8] Re: BestWB 1.3

@David, post #4

Dobra działka nie jest złaok, racjaOK Ja to bym sobie kupił jakiś tani monitor na twoim miejscu, pomyśl o tym że zawsze może się przydać jak byś chciał wyskoczyć z Wampem na Party piwo
[#9] Re: BestWB 1.3

@tWINpIX, post #8

Na party z reguły ludzie mają sporo różnych monitorów, zawsze jakaś szansa, że z którymś z nich sprzęt zadziała. ok, racja
[#10] Re: BestWB 1.3

@tWINpIX, post #8

Mam już 1 monitor (VGA)... I nie działa.

Co mam drugi kupić? Wykluczone
[#11] Re: BestWB 1.3

@David, post #10

Ale jak VGA? musisz mieć co najmniej monitor z HDMI z DVI też powinno zabanglać. Ale z VGA, miałeś już kiedyś Amige z RTG, może masz problem z konfiguracją P96.
[#12] Re: BestWB 1.3

@tWINpIX, post #11

VGA oczywiście przez konwerter.

Myślałem że nie trzeba takich rzeczy pisać tutaj.
[#13] Re: BestWB 1.3
Czy te wszystkie usprawnienia nie powinny być w 3.1.4 ? Może będą w 3.2 wtedy takie pakiety przestaną być potrzebne.
[#14] Re: BestWB 1.3
Nie wiem po co ów news jest szpecony jakimś z dudy wynurzeniami o sprzęcie dość dyskusyjnej jakości.
[#15] Re: BestWB 1.3

@RadziN, post #14

Myślę że z jakością to we wszystkich sprzętach jest tak samo.
Nawet Pentium dzielił przez zero. Bardziej tu chodzi o zasadę.
Wypuszczamy sprzęt kiedy jest w zasadzie używalny. A w Ami świecie,
Wszystko mamy beta....
[#16] Re: BestWB 1.3

@RadziN, post #14

Nie wiem po co ów news jest szpecony jakimś z dudy wynurzeniami o sprzęcie dość dyskusyjnej jakości.


Masz oczywiście prawo mieć takie czy inne opinie na ten temat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem