Komentowana treść: Claws Mail 3.9.2
[#1] Re: Claws Mail 3.9.2
Świetny, lekki klient poczty/news/rss choć trochę stara ta wersja.
Jak się sprawuje na AmigaOS 4, ktoś używa?
.
[#2] Re: Claws Mail 3.9.2

@rePeter, post #1

Nie ma IMAP, chociaż wersja dla wiodących proszków ten protokół obsługuje. Ciekawostką jest fakt że ClawsMail wywodzi się od starego Sylpheed, ktory to obsługuje IMAP również w wersji dla AmigaOS 4. Tak więc brak tego w ClawsMail jest dosyć zagadkowy.

Co do używania, odpaliłem raz dla testów, pod POP3 wszystko działa OK. Natomiast pozostaję przy całkowicie natywnym SimpleMailu.
[#3] Re: Claws Mail 3.9.2

@MUFA-amigaone-pl, post #2

...pozostaję przy całkowicie natywnym SimpleMailu.

W SimpleMailu używasz IMAP czy POP3?
[#4] Re: Claws Mail 3.9.2
Jakim trzeba być desperatem aby używać nienatywnego klienta poczty...

Wyłacznie jako ciekawostka jak dla mnie.
[#5] Re: Claws Mail 3.9.2

@David, post #4

Myślę, że IMAP może być powodem.
Poza tym w pozaamigowym świecie używanie takich różnych protez, nadmiarowych nakładek i warstw abstrakcji to dzień powszedni. Spotify, Slack... Od kilku lat także pakiet Adobe nie ma już chyba natywnego GUI tylko jakąś multiplatformową protezę.

Ale doskonale Cię rozumiem. Sam jestem bardzo restrykcyjny pod tym względem i używanie narzędzi stworzonych w takich dziwnych technologiach to jest dla mnie ostateczność.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 19:44:18 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem