Komentowana treść: Znaczki pocztowe o tematyce gier
[#1] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier
Znaczki pocztowe, bo tak wycięte? No każdy orze jak może hihi.
[#2] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@amikoksu, post #1

[#3] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier
Kiedy zobaczyłem te znaczki na Facebooku sądziłem, że to historyczna akcja poczty .Teraz żałuje ,że pozbyłem się swojej kolekcji z dzieciństwa .Śpioch
[#4] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@mailman, post #2

Dałem powiększenie i widzę cenę w funtach no to wycofuje to czepianie się hihi. Rozumiem że te znaczki mają wartość tylko kolekcjonerską.
[#5] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@amikoksu, post #4

Rozumiem że te znaczki mają wartość tylko kolekcjonerską.


źle rozumiesz... :) Możesz je nalepić na kartkę pocztową czy list i wysłać w UK np. do PL. ;)
[#6] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@Deftronic/..., post #5

Też tak myślę, bo jest królowa. Inna sprawa, że nawet zamawiając coś w retro-sklepach w UK, może im się nie chcieć naklejać znaczków, w dobie wydruków. Trochę szkoda

Chyba, że znaczki mają wyższą cenę niż koszt przesyłki które pokrywają - jak analogicznie monety z Wiedźminem, które również mają królową brytyjską na monecie i są prawnym środkiem płatniczym na jednym z terytoriów oficjalnie uznających królową brytyjską.
[#7] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@pgru2, post #6

Nikt takiego znaczka nie naklei na kopertę, bo w normalnym obiegu będą funkcjonowały standardowe. Ale zestaw ciekawy, można kupić, jeśli ktoś lubi znaczki :).
[#8] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@Leander, post #7

Uwierz mi, że w pierwszym z brzegu typowym punkcie pocztowym ("u Hindusa""), tego typu znaczki/serie stoją za szybą i można je sobie kupić w całości albo np. jeden znaczek i ten jeden znaczek nakleić na kopertę i wysłać. Sam zrobię takie jaja i wyślę do starych kumpli ze sceny. :D Inna sprawa, że dla fanów Ami ,faktycznie trochę szkoda je zużyć na zwykłe listy. W UK mają świetne wydania znaczków poświęcone muzyce rockowej, samochodom itp. Wykonanie i jakość - super. :)
[#9] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@Deftronic/..., post #5

Czyli jednak pełnoprawne znaczki pocztowe.
[#10] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@Deftronic/..., post #8

U nas też tak zrobisz, tylko że ta zafajdana instytucja, która się panoszy w naszym kraju nie używa takich znaczków. Zamawiają w mennicy te debilne serie z literkami, aby Panie w okienku się chyba nie myliły. Tylko naprawdę małe punkty je stosują, bo im się chce lub ludzie którzy sami kupią całą szpaltę i ślą.
[#11] Re: Znaczki pocztowe o tematyce gier

@Deftronic/..., post #8

Masz rację, bo to są normalne nominały. Ale bardziej miałem na myśli to, że zwykły człowiek pójdzie i powie "poproszę znaczek" i dostanie standard, a nie będzie wybierał.
Mam ochotę kupić :).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem