Komentowana treść: Infinity Modules Player w wersji 1.0
[#1] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0
Przypominam sobie że miałem dać znać co do wersji 1.0. Zatem z przyjemnością daję znać że ta odsłona bez najmniejszych problemów działa i odtwarza moduły pod AmigaOS 4 na komputerze AmigaOne X1000. Brawo dla autoraOK
[#2] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Kurcze, takie oprogramowanie naprawdę może łączyć, bo wystarczy praktycznie każda Amiga z dostępem do internetu ok, racja
No i opcja czatowania, głosowania na moduły przeglądania chmury, Aminetu OK
[#3] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0
Szacunek za napisanie takiego progamu z tyloma opcjami w tak krotkim czasie.
[#4] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@MUFA-amigaone-pl, post #1

U mnie na PegII wywala GURU
[#5] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Risc, post #4

To dobrze, że masz masę sprzętu, na którym nie wywala :D a w wolnym czasie zgłoś błąd jak należy, dzięki ! (Pamiętaj o snoopdosie)

Dzięki wszystkim, którzy przez te 32 dni twardo testowali i zgłaszali i odpalali nieraz po 20 exekow ode mnie na dzień. Bez Was ta multiplatformowosc nie miała by szans :) dzięki Wam sam cieszę się impem na każdej mojej Amidze bez zajakniecia. Bardzo jesteście pozytywni i będę działał dalej :)
[#6] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #5

Poszedłeś jak burza IMPeratorze ;)
Brawo TY :>
[#7] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@mikecios, post #6

IMPJuenator ;) dzięki za rewelacyjny soft :)
[#8] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0
Nie mam już Amigi. Bardzo rzadko odpalam emulator na piecu ale zamierzam odpalać ten kawałek dobrego softu w emulatorze w najbliższym czasie przy pracy na PC. Cały wątek na forum, o powstawaniu softu, śledziłem od początku do końca z dużą ciekawością. Życzę jeszcze więcej tak dobrych pomysłów!OK
[#9] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Tomski, post #8

Polecam emulacje na telefonie.
[#10] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Norbert, post #9

Nie ma chyba emulatora na iOS...
[#11] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@X-Type^HVR, post #10

Co Pan? Ja nie jestem rolnikiem... :)
[#12] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@X-Type^HVR, post #10

No przecież napisałem że polecam emulator na telefon.
[#13] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Norbert, post #12

Dlatego się zdziwiłem... nie napisałeś, że to Android
[#14] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@X-Type^HVR, post #13

Tego nie trzeba pisać.
To jest oczywista oczywistość.

A IMP jest super.
Czy program pozostanie jako Exclusive i dostępny tylko na Amigę?
Czy jest planowana szarża na inne platformy: Android, Windows itd itp?
[#15] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Norbert, post #14

V1.03 pozwala odpalać rzeczy z chmury przez multiview :)
[#16] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #15

1.04:

zapamietywanie wybranych kolorow na glownyme kranie, stanu hotkeys oraz pozycji okienek w trybie workbench
[#17] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Norbert, post #9

Jaki emulator polecasz? I czy jest szansa że po zablokowaniu ekranu muza dalej poleci?
[#18] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@karolb, post #17

Są tak naprawdę tylko dwa. Jeden bardzo stary a drugi stary. Ten drugi to uae4arm a reszta raczej zależy od telefonu. Ja często wchodzę przez uae4arm i jedyny brak tam jak dla mnie to nie systemowa klawiatura tylko chyba z sdl... Jeśli Norbert wie coś więcej to byłoby świetnie :)

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2020 21:13:37 przez juen
[#19] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #18

Dokładnie. Klawiatura jest wkurzająca.
Może i UAE4ARM nie stary, ale dobrze spełnia swoje zadanie.
Wiadomo, nowsza wersja dałaby dodatkowe mozliwosci, ale nie ma co narzekać.
Fakt, Juen miał z nim problem przy IMPie, ale dał sobie radę.
Dobra robota.
[#20] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Norbert, post #19

skromnie ruszyly prace nad IMP 2.0. czy dojdzie do finalu - zobaczymy :)
poki co 1.x tez bedzie rozwijana,a le do czasu i glownie to beda poprawki bledow :)

imp 2.0 bedzie mial w zasadzie wszystko co powinien miec, a przynajmniej da mi mozliwosc rozwoju programu bez slepych zaulkow :)
[#21] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #20

Wiedziałem że będzie Netflix! yippee
[#22] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Tomuś, post #21

Wstyd ! że tak mało "Amigowców" się zarejestrowało w najlepszym sofcie ever.
Lepiej p.......ć na 100 stron w wątku o filmiku na YT dotyczącym "Amigowców".
[#23] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@mikecios, post #22

0.x ich nie przekonalo, 1.x ich nie przekonalo to moze chociaz 2.x przekona...
ale to faktycznie szok jak malo ludzi faktycznie korzysta z nowego i to darmowego softu pod amige :( na szczescie troche ludzi z eab podlapalo temat i mozna nawiazac nowe globalne znajomosci :) (lokalne zreszta tez!)
[#24] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #23

Może warto wpuścić w Aminet ?
[#25] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@twardy, post #24

jest na aminecie od wersji 1.0 :) od wtedy przybylo pare rejestracji. lacznie mamy ich 96 ale aktywnych uzytkownikow max 20 (tak srednio dobowo)
[#26] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #25

Ee, zaraz, bo to o mnie - no po prostu MOSa bez sieci często używam, więc i ta aktywność jest taka sobie, i o dwóch przypadkach takich jak mój też wiem
[#27] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #23

ale to faktycznie szok jak malo ludzi faktycznie korzysta z nowego i to darmowego softu pod amige :(


Ja trochę stanę w obronie tych "niedobrych amigowców", podejrzewając, że niektórzy z nich po prostu nie mają neta na sowich Amigach.
Tak jak to miało miejsce w moim przypadku, dopiero IMP Juena mnie zmobilizował, żeby znowu po ponad 20 latach usieciowić moją Amigę 1200 OK
Oczywiście w obecnych czasach dla chcącego nic trudnego, bez względu na Amigę i zasobność portfela raczej każdego stać na PlipBox'a, także nie ma mowy o skazaniu na "wykluczenie cyfrowe" ok, racja
[#28] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@BULI, post #27

100 rejestracji to fakt mało, trzeba jaoos ściągnąć userow zagranicznych, moze da sie jakies info na amibayu ?
Program jest mega zajebisty, mamy w koncu amidarknet i nikt nas nie bedzie podsluchiwal hahaha.
Juen, jeszcze dorob zeby szlo wiadomosci do userow, ktorzy sa offline wysylac to bedzie spoko

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020 15:16:17 przez QUAD
[#29] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@Risc, post #4

U mnie na PegII wywala GURU


Z ciekawości sprawdziłem sobie dzisiaj na X5000 040 i tam też program odmawia posłuszeństwa. Guru co prawda nie wywala, ale po otworzeniu ekranu nic nie gra i nic się nie dzieje po wciśnięciu jakichkolwiek przycisków. Ekran nie ściąga się na dół, a jak ściągniesz ekran WB, nie widać pod spodem ekranu IMPa, wnioskuję więc że program również się wiesza, tyle że nie sypie żadnymi GR itp.

Zatem jak na razie pozytywnie przeszedł krótki test jedynie na X1000. Czemu na jednych konfigach działa a na innych nie, pozostaje zagadką, no ale skoro ma być wersja 2.0, to może jeszcze nie wszystko stracone
[#30] Re: Infinity Modules Player w wersji 1.0

@juen, post #25

Programu używam od czterech dni non stop na mojej A4000, daje wiele frajdy szeroki uśmiech
KAWAŁ DOBREJ ROBORY JUEN! OK
Właśnie namówiłem kumpla żeby podpiął swoją A1200 do sieci internetowej opowiadając o tym programie

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020 17:30:09 przez neuron55

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020 17:31:02 przez neuron55
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem