Komentowana treść: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy
[#1] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy
Mysz Logitech b100 działa pod Amiga/adapter bo mam jakieś niejasne przeczucie ....
[#2] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@Jupiler, post #1

Przejrzalem ogloszenia i odradzam ten portal.
Nic ciekawego, a sprzet retro to taka drozyzna, ze szkoda gadac. Amigi to pewnie beda za kilka tysiecy ok, racja
[#3] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@selur, post #2

Najciekawiej w dziale "Pozostałe" :) Ktoś jest mocno zdesperowany skoro sprzedaje coś tak ulotnego
[#4] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@ingenic, post #3

Myslałem ze to ogłoszenie twardowskiego ale chyba inny email.Niech zgłosi sie do Shung Tsunga.
[#5] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy
inicjatywa ciekawa, aczkolwiek ceny mocno dyskusyjne.

chociazby pad za 29zl, ktory ceneo pokazuje jako 15zl... moze warto by dodac przycisk "CENEO", zeby kazdy mogl sobie zweryfikowac jednym kliknieciem czy jest nabijany w butelke :)

ps: teraz zauwazylem, ze to autor wystawil ten pad, nie mialem nic zlego na mysli :P

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 12:52:12 przez juen
[#6] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@juen, post #5

Drodzy koledzy. To jest portal ogłoszeniowy. Każdy wystawia towar za taką cenę, jaką chce uzyskać. Darujcie sobie komentarze, że drogo. Jak możesz coś sprzedać taniej, ogłoś się.

Pozdrawiam
Enter/Appendix
[#7] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@zilog, post #6

Też nie zrozumiem tego marudzenia. Co komu do tego za ile ktoś sobie życzy pieniędzy za jakiś towar.
[#8] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@zilog, post #6

nie rozumiesz. moge sprzedac cos taniej, moge Ci ich nawet tam wystawic 5tys po 15zl bo ten pad jest do kupienia za 13 od zaraz w sklepach, nie rozumiem czemu jest wystawiony w ogloszeniach za 29. stad moj pomysl, ze link do ceneo by sie przydal :)

takie drobne niuanse moga zniechecic i oglaszajacych i czytajacych ogloszenia... chyba ze Ci na tym nie zalezy, ale jakby nie zalezalo to po co bylby ten news?

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 13:40:10 przez juen
[#9] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@juen, post #8

Juenik. Diodak.eu to nie tylko portal ogłoszeniowy, ale też serwis firmowy - jest o tym w dziale 'o nas'. Chcemy dzięki temu serwisowi zwiększyć zainteresowanie firmą, zwiększyć rozpoznawalność marki i ewentualnie zarabiać na płatnych reklamach. Tak jak deklarujemy na stronce, nie zamierzmy nigdy zarabiać na ogłoszeniach użytkowników, co jest przeciwieństwem innych portali ogłoszeniowych. W przyszłości chcę dodać też do strony bloga z lokalnymi newsami i ciekawostkami.

Diodak.eu to mała lokalna firma. Koszty prowadzenia działalności natomiast są b. wysokie, bo to minimum 1430zł miesięcznie za ZUS, do tego 200zł prąd i podatek za nieruchomość, która na szczęście jest moją własnością, więc nie muszę wynajmować.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Trochę empatii panowie.

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 13:52:17 przez zilog
[#10] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@zilog, post #9

"Trochę empatii panowie"

[#11] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@zilog, post #9

Mnie przekonałeś OK
[#12] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@zilog, post #9

Może wystaw kilka rzeczy na olx/gumtree/sprzedajemy i w opisach daj linki do swojego serwisu? Tylko unikaj słów kluczowych których nie lubią (na pewno takie mają).

edit----
I najlepiej z kafejki i nowego konta

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2020 15:22:25 przez karolb
[#13] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@karolb, post #12

Jak coś, to informuję, że u producenta płytka SID2SID kosztuje 4 euro :).
[#14] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@Jupiler, post #1

Mysz Logitech b100 działa pod Amiga/adapter bo mam jakieś niejasne przeczucie ....

Z popularnymi/tanimi adapterami nie działa jeśli o to Ci chodzi, ta mysz nie gada via PS/2.
[#15] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@ingenic, post #3

No właśnie. Przydałaby się jakaś moderacja, aby nie pokazywały się tam takie głupoty.
[#16] Re: Nowy darmowy portal ogłoszeniowy

@R-Tea, post #15

Im mniej moderacji w portalach ogłoszeniowych tym dla użytkownika lepiej. Ogłoszenie o którym mowa jest po prostu zabawne. Tyle i tylko tyle. Ile podobnych ogłoszeń tam znalazłeś, że od razu podnosisz, że nie ma moderacji?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem